خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال جوانان: بازیکنان را از دل مسابقات انتخاب کردیم

به گزارش مالکوم، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال، گفت: بازیکنان را از دل مسابقات لیگ برتر جوانان انتخاب کرده بودیم و در واقع منتخبین این رده سنی هستند.

خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال جوانان: بازیکنان را از دل مسابقات انتخاب کردیم

به گزارش خبرنگاران، علی صانعی روز چهارشنبه در خصوص اردوی برگزار شده با حضور منتخبین لیگ برتر جوانان، گفت: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و به همه اهدافی که برای برگزاری این اردو داشتیم، دست پیدا کردیم. از جمله اهداف اصلی ما آنالیز عملکرد بازیکنان و تشکیل پرونده برای هر کدام از آنها بود. بازیکنان را از دلِ لیگ برتر جوانان انتخاب کرده بودیم و در واقع منتخبین این رده سنی هستند.

وی ادامه داد: پس از تشکیل پرونده، ارزیابی شرایط جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی و همچنین عملکرد آنها در کنار یکدیگر را در برنامه داشتیم که خوشبختانه همه آنها محقق شد. در واقع با این اردو جایگاه بازیکنان معین شد و اکنون می دانیم که هرکدام از آنها چه کمکی به ما می توانند کنند و ما نیز چه کمکی به رشد صحیح آنها می توانیم داشته باشیم. جا دارد تشکر ویژه ای از کمیته فوتسال جهت برگزاری این اردوی مهم داشته باشم که باعث شد جوانان فوتسال ایران را در آمادگی کاملاشان آنالیز کنیم. امیدوارم اردوها در سال آینده هم برگزار شود.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال افزود: در حال حاضر با توجه به لغو مسابقات زیر 20سال آسیا که قرار بود خرداد ماه برگزار شود و اینکه رده سنی جدید تا به امروز از سوی ای اف سی اعلام نشده است. با شناختی که از سوابق قبلی کنفدراسیون فوتبال آسیا داریم احتمالا دوره بعدی مسابقات نیز با افزایش رده 2 سال بزرگتر همراه خواهد بود که طبق آن متولیدن 81/10/11 به بالا خواهد بود. به همین دلیل بازیکنان این رده سنی را به این اردو فراخوانده بودیم.

وی اشاره کرد: برای اینکه آینده نگری دیگری هم داشته باشیم و احتمالات دیگری نیز در نظر بگیریم، رده سنی متولیدن 2 ماه آخر سال 80 را هم زیر نظر داریم و بانک اطلاعاتی خوبی از این رده نیز تشکیل دادیم تا در صورت تغییر زمان برگزاری مسابقات و برگزاری در سال 2022 آمادگی کافی را برای تشکیل این رده سنی ملی داشته باشیم.

صانعی در انتها تاکید کرد: برگزاری به موقع لیگ پایه به خصوص رده جوانان و امید در تابستان سال آینده، بسیار مهم و حیاتی است تا تعداد بیشتری از بازیکنان جوان را مورد آنالیز قرار بدهیم و لیست 30 نفره بسیار خوبی داشته باشیم. بدون شک هنوز اول راه هستیم و کار زیادی باقی مانده است. بازیکنان جوان نیاز به اردوهای زیادی دارند تا با کم شدن استرس، خودشان را نشان دهند. بی تردید نتیجه برگزاری این اردوها در بازی های تدارکاتی دیده می شود، پس باید از برگزاری بازی های تدارکاتی غافل نشویم که البته مستلزم بهتر شدن شرایط کرونا است.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1484

به "خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال جوانان: بازیکنان را از دل مسابقات انتخاب کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال جوانان: بازیکنان را از دل مسابقات انتخاب کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید