دعوت از 277 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

به گزارش مالکوم، استان منیتوبای کانادا جزییات جدیدترین پذیرش خود را منتشر کرده است.

دعوت از 277 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا

تازهترین خبرها حکایت از این دارند که استان منیتوبا به تازگی در تاریخ نهم جولای 2021 تازهترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار کرد و برای 277 متقاضی توصیه نامه یا LAA برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان صادر کرده است.

Skilled Workers in Manitoba دویست و یک (201) دعوتنامه - حداقل امتیاز: 445

Skilled Workers Overseas پنجاه و سه (53) دعوتنامه - حداقل امتیاز: 703

International Education Stream بیست و سه (23) دعوتنامه - فاقد شرط حداقل امتیاز

علاوه بر این مجموعا 48 دعوتنامه هم برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شد.

این متقاضیان واجد شرایط راستا مهاجرتی Skilled Workers Overseas بودند معمولا استان منیتوبا هر بار سه پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود برگزار می کند و تنها تعداد محدودی متقاضی اکسپرس انتری را انتخاب می کند.

متقاضیان اکسپرس انتری تنها در صورتی از طرف استان انتخاب می شوند که وقتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا درخواست ها آنها را بررسی می کند پروفایلشان معتبر باشد. تمام متقاضیان واجد شرایط از تاریخی که LAA یا Letter to Apply خود را دریافت می کنند 60 روز زمان دارند تا درخواست انتخاب استانی ارائه کنند.

اکسپرس انتری منیتوبا

اکسپرس انتری راه اصلی مهاجرت کاری به کاناداست. کانادا از طریق اکسپرس انتریست که درخواست های اسکیلد ورکر را مدیریت می کند. می توان با ارائه درخواست مستقیم از طریق اکسپرس انتری از فرایند برنامه مهاجرت استانی عبور کرد و برای اقامت دائم کانادا دعوتنامه دریافت کرد.

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. افرادی که از طرف استان انتخاب می شوند هم 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی اداره مهاجرت حتما از آنها دعوت خواهد کرد.

درباره برنامه مهاجرت استانی منیتوبا

چنانچه قصد مهاجرت به منیتوبای کانادا دارید و می خواهید از مزایای امتیاز اضافه ای که انتخاب استانی نصیبتان می کند بهره مند شوید باید ذر گام نخست تمایل خود یا Expression of Interest را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید. بدین ترتیب از طریق راستاهای مهاجرتی Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas قادر به دریافت LLA خواهید بود. سپس استان منیتوبا به شما بر اساس فاکتورهای مرتبط با سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان بر اساس 1000 امتیاز رتبه بندی می کند.

راستاهای مهاجرتی منیتوبا

منیتوبا دارای چندین راستا مهاجرتی برای جذب و نگهداری استعدادهای جهانی است. دولت منیتوبا فرایند مهاجرت را از طریق برنامه مهاجرت استانی مدیریت می کند. لازم به ذکر است که استان های کانادا قادر نیستند اقامت دائم به متقاضیان اعطا کنند اما می توانند با انتخاب کردن متقاضی او را در این راستا کمک کنند.

اگر مایل هستید از طرف منیتوبا انتخاب شوید باید تمایل خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا اعلام کنید یاExpression of Interest خود را ثبت نمایید. بدین ترتیب از در موقعیتی قرار خواهید گرفت که از طریق راستاهای Skilled Workers in Manitoba و Skilled Workers Overseas بتوانید LAA دریافت کنید. سپس منیتوبا بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی و داشتن ارتباطات در استان به شما از 1000 امتیاز می دهد.

دو راستا Skilled Workers Overseas Category و Skilled Workers in Manitoba به منیتوبا اجازه می دهند اسکیلدورکرها را برای حمایت از نیاز بازار کار استان کاندید کنند. افرادی که از خارج کانادا درخواست می دهند باید در منیتوبا دارای ارتباطات باشند. منظور از داشتن ارتباطات داشتن دوست و اعضای خانواده یا سابقه کار قبلی در استان منیتوبا یا دریافت دعوتنامه از طریق یکی از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوباست.

لازم نیست متقاضی هنگام ارائه درخواست در منیتوبا حضور فیزیکی داشته باشد. متقاضیان پیروز در دسته Skilled Workers in Manitoba باید واجد معیارهایی باشند از جمله داشتن پیشنهاد کار تمام وقت از طرف کارفرمایی داخل منیتوبا. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه یا موسسه آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد نیاز و تقاضا از طریق International Education Stream واجد شرایط دریافت LAA باشند.

منیتوبا در تاریخ پنجم ژانویه 2021 گفت که به عنوان بخشی از برنامه خود برای دوران پساکرونا اداره مهاجرت، آموزش و مهارت های پیشرفته ایجاد می کند. این اداره تازه قرار است موسسات آموزش عالی را با نیازهای بازار کار امروز و فردا مرتبط سازد و مهارت هایی را در اختیار منیتوبایی های جوان قرار دهد که به آنها کمک خواهد کرد تا پیروز شوند و همچنین فرصت های شغلی را در اختیار مهاجران تازه قرار خواهد داد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1860

به "دعوت از 277 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 277 متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید