روابط برادرانه ای با روسیه داریم

به گزارش مالکوم، خبرنگاران: وزیر خارجه ونزوئلا سه شنبه در ملاقات با وزیر خارجه روسیه گفت که کاراکاس روابط برادرانه ای با مسکو دارد.

روابط برادرانه ای با روسیه داریم

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل ازفارس، خورخه آرزا وزیر خارجه ونزوئلا سه شنبه گفت که کاراکاس روابط برادرانه ای با مسکو داشته و تمایل به ادامه این روابط راهبردی دارد.

وی که این سخنان را در جریان ملاقات با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در مسکو مطرح می کرد، اضافه نمود: روابط راهبردی ما برادرانه است و این موضوع در زمان های سخت تایید شده است. ما بیش از 260 توافقنامه امضا شده داشته و 50 توافقنامه هم در دست آنالیز است.

وزیر خارجه ونزوئلا از روسیه به علت حمایت بدون شرط طی سال های اخیر قدردانی کرد. وی اضافه نمود که ونزوئلا در سال های اخیر قربانی خصومت و حملات قوانین بین المللی بوده است.

آرزا گفت که وی اطمینان دارد گفت وگوها به دو کشور یاری خواهد نمود تا روابط در تمامی زمینه ها را تقویت ببخشند.

لاوروف هم در این ملاقات گفت که روسیه از ونزوئلا در برابر سختی هایی که در آن واقع شده است به خصوص کوشش های مداخله گرانه در امور داخلی این کشور حمایت نموده است.

وی ادامه داد: البته موضوع اصلی امروز در عرصه بین المللی این است که هیچ کسی حق کشورها و ملت ها برای انتخاب مستقل جهت توسعه را زیر سوال نبرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1668

به "روابط برادرانه ای با روسیه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط برادرانه ای با روسیه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید