اخبار سیاسی

بزرگداشت روز ملی خیام در فضای مجازی برگزار می شود

معاون استاندار خراسان رضوی و رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی حکیم خیام نیشابوری گفت: بزرگداشت روز ملی حکیم عمر خیام نیشابوری از 28 تا 30 اردیبهشت 99 توسط فرهنگ دوستان، هنرمندان، اندیشمندان و خیام شناسان در فضای مجازی برگزار می شود.

20 تیر 1399

مرادی: شرایط ارتقای داوران والیبال باید استانداردسازی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فدراسیون والیبال، وحید مرادی در نشست مشورتی کارگروه کمیته داوران گفت: حاکم شدن عقل و فکر جمعی، یکی از سیاست های پیش روی فدراسیون است و باید تصمیمات بر اساس همفکری باشد تا کارها در ساختار جدید تعریف شده برای فدراسیون، روان...

19 تیر 1399

ترامپ برای سنجش وفاداری به پنتاگون جاسوس فرستاد

رئیس جمهور آمریکا برای حصول اطمینان از وفاداری مقام های وزارت دفاع آمریکا به خودش یکی از معتمدانش را روانه این وزارتخانه نموده است.

17 تیر 1399

خبرنگاران معاون ظریف: توجه نکردن به استانداردها باعث از دست رفتن بازارهای هدف می گردد

تهران - خبرنگاران - غلامرضا انصاری معاون دیپلماسی مالی وزیر امور خارجه گفت: در صورت توجه نکردن به استانداردها ازسوی بعضی صادرکنندگان ایرانی، بازارهای هدف را از دست خواهیم داد.

17 تیر 1399

تلاش پامپئو برای آزادی تروریستهای آمریکایی دستگیر شده در ونزوئلا

وزیر خارجه آمریکا چهارشنبه شب به وقت تهران از تلاشها برای آزادی نظامیان دستگیر شده خود در ونزوئلا که قصد اقدام تروریستی درخاک این کشور را داشتند، خبر داد.

14 تیر 1399

وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس را مرداد واگذار می کنیم سرمایه ات رو بریز تو فوتبال!تصویب برنامه واگذاری سرخابی هااستقلال، تاج و پرسپولیس واقعاً مکتب دارند؟

تنها راه نجات این دو باشگاه، فوتبال و ورزش ما این است که این دو باشگاه واگذار شوند و این اتفاق در قالب بورس وفروش سهام در مردادماه سال جاری انجام خواهد شد

11 تیر 1399

برنامه وزارت ورزش برای بودجه 99 فدراسیون ها، تدوین الگوی اقتصادی

به گزارش خبرنگاران، مرحله نخست بودجه 99 فدراسیون های ورزشی توسط وزارت ورزش به حساب آنها واریز شده است. البته این مرحله از بودجه به صورت علی الحساب پرداخت شد چرا هنوز رقم تخصیصی به فدراسیون ها در امسال تعیین نیست.

10 تیر 1399

آلمان: تهدیدات ترامپ علیه سازمان بهداشت جهانی غیرمسئولانه است

هماهنگ کننده روابط دو سوی آتلانتیک دولت آلمان انتقاد شدیدی به تهدیدات دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه سازمان بهداشت جهانی وارد و آن را غیر مسئولانه ارزیابی نموده است.

9 تیر 1399

آمریکایی های خشمگین با اسلحه به سمت کنگره رفتند

ایسنا نوشت: صدها تن از معترضان در ایالت میشیگان آمریکا در مقابل ساختمان کنگره این ایالت علیه تداوم تدابیر قرنطینه ای اجرا شده با هدف مقابله با کرونا در ایالت تظاهرات کرده و عده ای از این معترضان اسلحه داشتند.

8 تیر 1399

ترامپ بازیگر سناریوهای متیو پوتینگر ، عضو کلیدی تیم امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا را بشناسید

واشنگتن پست می نویسد: اصرار پوتینگر برای استفاده از عبارت ویروس چینی یا ویروس ووهان با استقبال ترامپ روبه رو شد و او با استفاده از این عبارت، کوشش کرد تا کوتاهی ها و سوءمدیریت خود در مقابله با ویروس را هم به گردن چین بیندازد.

6 تیر 1399

کرونا در اروپا، از کاهش تدریجی کنترل های مرزی تا پیش بینی رکود مالی سخت در آلمان

در حالی که ویروس کرونا در اروپا همچنان گسترش یافته، بعضی از کشورهای اروپایی به تدریج کاهش کنترل های مرزی را در دستور کار قرار می دهند.

3 تیر 1399

هدایت کسب و کار در شرایط کرونا ویروس جدید

یک کارشناس حوزه صنایع غذایی در یادداشتی با اشاره به ازسرگیری کسب و کارها و فعالیتهای تولیدی در بحران کروناویروس، مواردی را برای بکار بستن مدیران واحدهای تولیدی برای هدایت بهتر کسب و کار خود مطرح کرده است.

2 تیر 1399

درآمد شستا از بورس برای افزایش خدمات سازمان تأمین اجتماعی هزینه می گردد

شریعتمداری گفت: بورسی شدن شستا این امکان را فراهم کرد تا با روش های متنوعی که یکی از آن ها عرضه اولیه سهام در بدو ورود به شستا بود به تأمین اقتصادی نیازها اقدام کنیم .

2 تیر 1399

لاوروف: اروپا سندی برای اتهامش به روسیه درباره کرونا ارائه نکرده است

وزیر امور خارجه روسیه روز سه شنبه گفت که کشورهای اروپایی تا کنون هیچگونه سندی درباره اتهاماتی که علیه روسیه درباره شیوع ویروس کرونا مطرح می نمایند ارائه نکرده اند.

1 تیر 1399

واکنش شورای نگهبان به اظهارات چند نماینده مجلس

روابط عمومی شورای نگهبان در پی اظهارات نادرست چند نماینده مجلس علیه این نهاد برای تنویر افکار عمومی اطلاعیه ای صادر کرد.

30 خرداد 1399

شروع مجدد مذاکرات پسابرگزیت بعد از وقفه کرونایی طولانی

نمایندگان اتحادیه اروپا و انگلیس امروز در حالی بعد از یک وقفه طولانی به دلیل شیوع کرونا مذاکرات پسابرگزیت را به صورت ویدئوکنفرانس دوباره به جریان انداختند که این مذاکرات به شدت با کمبود زمان روبرو است.

26 خرداد 1399

لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد، استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند

سعید لطفی در گفتگو با خبرنگاران گفت: ویروس کرونا یک چالش دنیای است و فوتبال دنیا را مثل خیلی از رویدادهای دیگر تحت تأثیر خود قرار داده است. منطقی ترین تصمیم همین است که الان اتخاذ شده. یعنی تعطیلی مسابقات تا زمان فروکش کردن این بحران بزرگ. چون فلسفه ورزش...

21 خرداد 1399

آیا کرونا منجر به بازگشت هسته های تروریستی خواهد شد؟

در سایه سرگرم شدن کشورهای جهان به معضل ویروس کرونا٬ ممکن است گروه های تروریستی از این فرصت برای افزایش فعالیت های خود استفاده کنند.

9 خرداد 1399

امروز زمان مبارزه تمام عیار با ویروس کرونا است، تشخیص نخستین مورد ابتلا به کرونا در 30 بهمن

وزیر بهداشت گفت: امروز، روز ریشه یابی منشأ کرونا نیست بلکه روز مبارزه تمام عیار با این ویروس است.

9 خرداد 1399
تعداد: (227)