اخبار سیاسی

عکس، چند درصد از خاک سوریه در اختیار اسد است؟

در جدیدترین به روزسانی مناظق تحت تسلط طرف های درگیر در خاک سوریه تعیین شده است ککه درصد بالایی از خاک و جمعیت سوریه تحت پرچم دولت دمشق قرار دارند.

4 اسفند 1398

قرارداد ویژه 5 میلیارد یورویی ایران به رُم، ایتالیا راه آهن سریع السیر قم-اراک را می سازد

ایران و ایتالیا هفته آینده قراردادی 1.2 میلیارد یورویی برای احداث یک خط آهن قطارهای سریع السیر بین شهرهای اراک و قم امضا خواهند کرد.

2 اسفند 1398

پروژه ای که اقتصادگردشگری ایران را تکان می دهد

تابناک نوشت: ایران برای رسیدن به هدف جذب گردشگر خارجی به 270 هتل 4 و 5 ستاره احتیاج دارد. از تعداد هتل های کشور فقط 130 مورد آن 4 و 5 ستاره هستند.

1 اسفند 1398

مشوق های مالیاتی در حوزه گردشگری استان خوزستان اعطا می گردد

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره میراث فرهنگی خوزستان با بیان اینکه همکاری استانداری و میراث فرهنگی خوزستان برای اعطای مشوق های مالیاتی گفت: خوزستان به سیاست های تشویقی و حمایتی بیشتری در حوزه گردشگری احتیاج دارد.

1 اسفند 1398

احدیان: نمایندگان دنبال زد و بند سیاسی هستند تا دغدغه مردم ، تامین اجتماعی حیاط خلوت جریان های سیاسی شده

عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به دنبال زد و بند و ارتباطات سیاسی هستند و دغدغه فعالیت برای مردم را ندارند.

1 اسفند 1398

بازگشت اتباع قرقیز از سوریه و عراق متوقف شد

یک مقام وزارت امور خارجه قرقیزستان از توقف برنامه بازگشت اتباع این کشور از سوریه و عراق اطلاع داد.

30 بهمن 1398

گزارش، آمریکا با راهبرد شراکت مثبت در عراق به دنبال چیست؟

اگر در گذشته شاهد ارسال پیامک یا دستور شفاهی و کتبی از سوی مقامات واشنگتن به طرف عراقی بودیم در دوره کنونی نوع دیگری از رفتارها را شاهد هستیم که بر اساس آن دیپلماتهای عراقی بصورت غیر مستقیم برای برآورده کردن خواسته های واشنگتن تحت فشار قرار می گیرند....

25 بهمن 1398

فرانسه به دنبال مثلث جدید قدرت در اتحادیه اروپا پس از برگزیت

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه دیروز دوشنبه خواهان روابط نزدیک تر با لهستان برای شکل دادن به اتحادیه اروپا بدون بریتانیا شد.

24 بهمن 1398

بحران یافتن مستأجر برای صاحبخانه های تهرانی

جولان سفته بازان و سوداگران مسکن در مناطق یک تا 5 تهران برای خرید خانه و بعد خالی نگه داشتن این خانه ها، معدل قیمت مسکن و به تبع آن اجاره بها را افزایش داد و به عاملی برای خالی شدن شهر تهران از مستأجران در آینده ای نزدیک یا حتی فصل اجاره بهای پیش رو تبدیل...

23 بهمن 1398

امکان افزایش حجم تعاملات تجاری ایران و اندونزی وجود دارد

سفیر اندونزی در ایران با بیان این که حجم روابط تجاری دو کشور ایران و اندونزی در سال 2017 به دو برابر سال قبل از آن افزایش پیدا نموده است گفت: این امکان وجود دارد تا این سطح روابط تجاری بیشتر گردد.

23 بهمن 1398

مافیای خرید خودرو با ربات ثبت نام می نمایند ، اختلاف قیمت کارخانه و بازار خودرو به اوج رسید

خودروسازان در حالی وعده فروش فوری و پیش فروش به مردم می دهند که بیشتر متقاضیان پیروز به ثبت نام نشده اند و در این میان، اختلاف قیمت کارخانه و بازار خودروها به 40 میلیون تومان هم رسیده است.

21 بهمن 1398

ایران برای نخستین بار صاحب برندملی گردشگری می گردد

نشست تخصصی توسعه گردشگری در شهرهای دنیای خلاق روز گذشته برگزار و ضرورت شبکه سازی و توسعه گردشگری به ویژه گردشگری فرهنگی در چهار شهر اصفهان، بندرعباس، رشت و سنندج به عنوان شهرهای خلاق دنیا تاکید شد.

21 بهمن 1398

مارین لوپن: ماکرون تاریخ فرانسه را کثیف می نماید

رهبر حزب راست افراطی فرانسه، امانوئل ماکرون را به کثیف کردن تاریخ این کشور و به خطر انداختن جان سربازان فرانسوی در آفریقا متهم کرد.

21 بهمن 1398

نگرانی شهروندان چینی تبار از رشد رفتارهای نژادپرستانه در کانادا

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی صباح، با شروع شیوع ویروس کرونا از شهر ووهان چین و سرایت آن به کشورهای مختلف در دنیا شماری از شهروندان چینی تبار در کشور کانادا نسبت به رشد بیگانه هراسی و بروز رفتارهای نژادپرستانه ای- که پیشتر در زمان شیوع بیماری سارس...

19 بهمن 1398

واکنش عراقچی به لغو میزبانی باشگاه های ایران در فوتبال آسیا ، سیاسی است؛ باید مقابل سوء استفاده عربستان ایستاد

معاون سیاسی وزیر امورخارجه کشورمان نسبت به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال میزبانی ایران واکنش نشان داد.

18 بهمن 1398

اتحادیه اروپا: شاید لازم باشد مذاکرات برگزیت تمدید گردد

یک مقام ارشد اتحادیه اروپا از احتمال طولانی شدن مذاکرات برگزیت و ضرورت تمدید این مصاحبه ها خبر داده است.

14 بهمن 1398

دست ترامپ را برای فشار بر ایران باز گذاشته ایم

یک سناتور ارشد آمریکایی مدعی شده لایحه بودجه دفاعی این کشور در سال 2020 دست رئیس جمهور آمریکا برای اعمال فشار بر ایران را باز می گذارد.

13 بهمن 1398

آمریکا خریداران آب سنگین ایران را تهدید کرد

فارس نوشت: بعضی مقام های دولت آمریکا به تازگی به یک نشریه آمریکایی گفتند که دولت این کشور در پی تحریم خریداران خارجی آب سنگین فراوری شده در ایران است.

11 بهمن 1398

سراسیمگی انگلیس از بی تدبیری آمریکا، پیروزی داعش در جنگ تبلیغاتی علیه غرب

خبرنگاران: یک مقام ارشد اطلاعاتی کنگره آمریکا با تاکید بر اینکه انگلیس از فقدان استراتژی دولت واشنگتن علیه داعش شوکه شده است، بر ضرورت تعامل بیشتر آمریکا با ناتو علیه این گروه تروریستی تاکید نمود.

11 بهمن 1398

از ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی تا آنالیز ادعای فراوری خودروهای آبسوز

سرویس اجتماعی خبرنگاران هفته گذشته خبرهای متفاوتی را بر روی خروجی خود ارسال کرد که افزایش 4 برابری کودک همسری در بعضی نقاط کشور به دنبال افزایش وام ازدواج، تکذیب کیک های آلوده به قرص های خطرناک، ترک تحصیل بعضی دانش آموزان مناطق دوزبانه، ادعای فراوری...

8 بهمن 1398
تعداد: (168)