اخبار سیاسی

الیاس نادران: این لایحه بودجه برای فروپاشی است، بودجه دو سقفی می گردد

جدال بر سر لایحه بودجه میان دولت و مجلس ادامه دارد. امروز الیاس نادران رییس کمیسیون تلفیق مجلس به تندی از لایحه دولت انتقاد کرد و آن را بودجه ای برای فروپاشی دانست. نادران گفت: بودجه دو سقفی خواهیم کرد و آنچنان نخواهد شد که خزانه خالی تقدیم دولت بعدی گردد....

8 بهمن 1399

دولت و مردم ایران حق دارند با تردید و بی اعتمادی به هرگونه توافق با غرب بنگرند

سفیر ایران در اسپانیا گفت: دولت و مردم ایران حق دارند با دیده تردید و بی اعتمادی به هرگونه توافق با طرف غربی بنگرند، چون مشاهد کردند که در اوج التزام تهران به تعهدات بین المللی خود بی سابقه ترین و سخت ترین تحریم ها علیه ملت اعمال شد.

7 بهمن 1399

گفت وگو عمران خان و اشرف غنی درباره گفت وگوها صلح افغانستان

محمد اشرف غنی و عمران خان طی گفت وگوی تلفنی در باره فرایند گفت وگوهای صلح افغانستان و انتها دادن به خشونت و درگیریها در این کشور گفت وگو کردند.

3 بهمن 1399

شرایط نارنجی الیگودرز شکننده است

خبرنگاران/لرستان فرماندار الیگودرز می گوید: شرایط نارنجی این شهرستان شکننده است.

2 بهمن 1399

انتقاد میشل عون از تکروی حریری در فرایند تشکیل کابینه لبنان

به گزارش خبرنگاران، میشل عون رئیس جمهور لبنان به تک روی های سعد حریری در فرایند تشکیل کابینه این کشور اعتراض کرد.

29 دی 1399

افزایش تلفات غیرنظامیان در افغانستان در دوران ترامپ

بررسی های جدید یک دانشگاه آمریکایی نشان می دهد شمار کشته شدگان غیرنظامی در افغانستان ناشی از حملات هوایی نیروهای آمریکا در زمان رئیس جمهوری دونالد ترامپ افزایش چشمگیری یافت.

19 دی 1399

آرگون: بخشنامه جدید بانک مرکزی واردات مواد اولیه را کند می&zwnjکند

نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران گفت: بخشنامه جدید بانک مرکزی واردات مواد اولیه را با کندی روبرو می نماید.

17 دی 1399

لایحه بودجه دانشگاه تبریز 5102 میلیارد ریال اعلام شد

براساس لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه تبریز برای سال آینده 5 هزار و 102 میلیارد و 509 میلیون ریال پیش بینی شده است.

17 دی 1399

احتمال کاهش تاثیرگذاری واکسن ها بر کرونای آفریقایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، کارشناسان بهداشتی انگلیس هشدار داده اند احتمالاً شاخه جهش یافته ویروس کرونا در آفریقای جنوبی در مقابل واکسن ها مقاوم و ردیابی آن به وسیله تست نیز سخت تر باشد.

17 دی 1399

حاجی میرزایی: تقویت سرمایه علمی و اجتماعی با نقش آفرینی دانشجویان امکانپذیر است

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در پیامی تاکید کرد تقویت سرمایه علمی و اجتماعی و افق گشایی آینده با نقش آفرینی شایسته دانشجویان در جامعه امکانپذیر است.

15 دی 1399

نصب کارتخوان کارت ملی هوشمند در شعب بانکی

وزیر ارتباطات از برنامه ریزی برای نصب کارتخوان کارت ملی هوشمند در شعب بانکی برای حذف کپی دریافت از کارت و تشخیص هویت افراد به عنوان یکی از کاربری های فراگیر دولت الکترونیکی خبر داد.

14 دی 1399

همه چیز درباره برج ایفل پارس

زمانی که این برج در سال 1889 افتتاح شد، فرانسویان هرگز فکر نمی کردند که روزی تبدیل به یکی از عظیم ترین منابع درآمد گردشگری برایشان گردد. برج ایفل به تنهایی هفت میلیون بازدید کننده را به خود جذب می نماید و نیز در فرانسه به بانوی آهنی مشهوریت دارد که بر گرفته...

13 دی 1399

خبرنگاران سهم 15 میلیارد تومانی فرش دستباف در بودجه 1400 بدون تغییر ماند

تهران- خبرنگاران- دولت در لایحه بودجه سال 1400 کشور، برای فرش دستباف همانند سال گذشته، مبلغ 15 میلیارد و 520 میلیون تومان در نظر گرفته است.

12 دی 1399

نشست مجازی شورای همکاری خلیج فارس با موضوع بحران قطر

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، وزرای خارجه کشورهای عربی عضو شورای همکاری خلیج فارس روز یکشنبه یک نشست مجازی برای زمینه سازی در مورد نشست سالانه سران این شورا برگزار کردند.

11 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: پرداخت تسهیلات بلاعوض دارو در هلال احمر ضروری است

کرمان - خبرنگاران - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به شرایط فعلی کشور در شیوع ویروس کرونا گفت: فرآیند تامین دارو از طریق اتخاذ تسهیلات بلاعوض در راستای رفاه حال بیماران، امری ضروری است.

6 دی 1399

خبرنگاران پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی از صندوق توسعه

تهران-خبرنگاران-روزنامه شرق در گفت وگویی آورد: پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی باید به صورت ارزی باشد و از آنجا که منابع ارزی کشور محدود شده است، چاره ای جز این نداریم که چنین هزینه ای را از اعتبارات صندوق تأمین کنیم.

5 دی 1399

آخرین شرایط مسکن ملی در شهرهای کوچک

از 138 هزار واحد مسکن ملی که بر عهده بنیاد مسکن واقع شده است، تا کنون حدود 30 هزار واحد با توجه به افتتاح حساب و واریز وجه از سوی متقاضیان مشخص تکلیف و حدود 20 هزار واحد در مراحل اخذ پروانه و پیشرفت 30 درصد هستند؛ در عین حال زمین مورد احتیاج برای بعضی پروژه...

4 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو تسریع شود

اردبیل - خبرنگاران - نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از عملیات اجرایی طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو اجرا شده که تسریع آن ضروری است.

2 دی 1399

افت قیمت مسکن در اطراف تهران

به گزارش خبرنگاران، قیمت مسکن در شهرهای اطراف تهران به تبعیت از پایتخت مقداری افت کرد. آنالیز های میدانی نشان می دهد نرخ های پیشنهادی در شهرهای جدید پردیس و هشتگرد 10 تا 15 درصد کاهش یافته است. در شهر پاکدشت نیز معاملات کساد شده و دیگر از نرخ های کاذب خبری...

2 دی 1399

ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت استعفا کرد

به گزارش خبرنگاران، متن نامه استعفای دکتر رضا ملک زاده در صفحه شخصی وی منتشر شده است.

1 دی 1399
تعداد: (319)