اخبار سیاسی

فرودگاه بین المللی حلب پس از 10 سال بازگشایی شد

وزیر حمل و نقل سوریه از بازگشایی فرودگاه بین المللی حلب اطلاع داد و گفت که اولین پروازها به زودی از سر گرفته خواهد شد.

12 فروردین 1399

واکنش عراقچی به خروج شرکت های کره ای از ایران

فارس نوشت: معاون سیاسی وزیر خارجه توضیح داد: شرکت هایی که ایران را ترک می نمایند حتما در آینده اقتصاد ایران در اولویت قرار نخواهند داشت.

11 فروردین 1399

قطار ترانزیتی راه ابریشم وارد تهران شد

نخستین قطار ترانزیتی راه ابریشم پس از طی 10 هزار و 399 کیلومتر از کشور چین وارد ایستگاه راه آهن تهران شد.

9 فروردین 1399

یگان های بیشتری به ادلب اعزام می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه امروز در سخنانی بیان کرد: با هدف توقف درگیری ها و آتش بس در ادلب، به این منطقه یگان های اضافی بیشتری اعزام می کنیم.

8 فروردین 1399

انگلیس تا 13 سال دیگرفروش خوردوهای بنزینی را ممنوع می نماید

خبرنگاران: دولت انگلیس اظهار داشت تا سال 2035 به فروش خودروهای جدید بنزین، دیزل و هیبریدی و ون ها انتها می دهد و اگر ممکن باشد این کار را سریع تر انجام می دهد.

5 فروردین 1399

آمادگی شهرداری برای مقابله با کرونا در پایتخت

عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری آمادگی لازم برای مقابله با ویروس کرونا در پایتخت را دارد.

3 فروردین 1399

افتتاح اولین هایپر عرضه صنایع دستی در اصفهان با حضور دکتر مونسان

هم زمان با دهه فجر و در اولین روز سفر دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضور عباس رضایی استاندار، فریدون الله کمک مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و جمعی از مدیران استانی، اولین هایپر عرضه صنایع دستی استان...

2 فروردین 1399

رهبر اکثریت سنا: ترامپ سه شنبه محاکمه می گردد

رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا بیان کرد که جلسه محاکمه استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور، سه شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

13 اسفند 1398

از فقدان برنامه جامع توسعه گردشگری در خراسان رضوی رنج می بریم

خبرنگاران/خراسان رضوی مدرس گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه بینالود با بیان اینکه از فقدان برنامه جامع توسعه گردشگری در استان رنج می بریم، گفت: در این زمینه کوشش هایی اجرا شده است تا بتوانیم نقشه توسعه گردشگری داشته باشیم، اما متاسفانه نتیجه ای نداشته...

10 اسفند 1398

عبدالمهدی لزوم خروج نیرو های خارجی از عراق را به سفیر آمریکا ابلاغ کرد

رئیس دولت پیشبرد امور عراق یک روز پس از تصویب طرح اخراج نیرو های خارجی از عراق، لزوم خروج نیرو های خارجی از عراق را به سفیر ایالات متحده آمریکا در بغداد ابلاغ کرد.

7 اسفند 1398

کشته شدن 16 زندانی در درگیری در یک زندان مکزیک

مقام های رسمی مکزیک از کشته شدن حداقل 16 زندانی و زخمی شدن 5 نفر دیگر در جریان درگیری و منازعه در یک زندان در شمال این کشور خبر می دهند.

4 اسفند 1398

عکس، چند درصد از خاک سوریه در اختیار اسد است؟

در جدیدترین به روزسانی مناظق تحت تسلط طرف های درگیر در خاک سوریه تعیین شده است ککه درصد بالایی از خاک و جمعیت سوریه تحت پرچم دولت دمشق قرار دارند.

4 اسفند 1398

قرارداد ویژه 5 میلیارد یورویی ایران به رُم، ایتالیا راه آهن سریع السیر قم-اراک را می سازد

ایران و ایتالیا هفته آینده قراردادی 1.2 میلیارد یورویی برای احداث یک خط آهن قطارهای سریع السیر بین شهرهای اراک و قم امضا خواهند کرد.

2 اسفند 1398

پروژه ای که اقتصادگردشگری ایران را تکان می دهد

تابناک نوشت: ایران برای رسیدن به هدف جذب گردشگر خارجی به 270 هتل 4 و 5 ستاره احتیاج دارد. از تعداد هتل های کشور فقط 130 مورد آن 4 و 5 ستاره هستند.

1 اسفند 1398

مشوق های مالیاتی در حوزه گردشگری استان خوزستان اعطا می گردد

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره میراث فرهنگی خوزستان با بیان اینکه همکاری استانداری و میراث فرهنگی خوزستان برای اعطای مشوق های مالیاتی گفت: خوزستان به سیاست های تشویقی و حمایتی بیشتری در حوزه گردشگری احتیاج دارد.

1 اسفند 1398

احدیان: نمایندگان دنبال زد و بند سیاسی هستند تا دغدغه مردم ، تامین اجتماعی حیاط خلوت جریان های سیاسی شده

عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی گفت: نمایندگان مجلس به دنبال زد و بند و ارتباطات سیاسی هستند و دغدغه فعالیت برای مردم را ندارند.

1 اسفند 1398

بازگشت اتباع قرقیز از سوریه و عراق متوقف شد

یک مقام وزارت امور خارجه قرقیزستان از توقف برنامه بازگشت اتباع این کشور از سوریه و عراق اطلاع داد.

30 بهمن 1398

گزارش، آمریکا با راهبرد شراکت مثبت در عراق به دنبال چیست؟

اگر در گذشته شاهد ارسال پیامک یا دستور شفاهی و کتبی از سوی مقامات واشنگتن به طرف عراقی بودیم در دوره کنونی نوع دیگری از رفتارها را شاهد هستیم که بر اساس آن دیپلماتهای عراقی بصورت غیر مستقیم برای برآورده کردن خواسته های واشنگتن تحت فشار قرار می گیرند....

25 بهمن 1398

فرانسه به دنبال مثلث جدید قدرت در اتحادیه اروپا پس از برگزیت

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه دیروز دوشنبه خواهان روابط نزدیک تر با لهستان برای شکل دادن به اتحادیه اروپا بدون بریتانیا شد.

24 بهمن 1398

بحران یافتن مستأجر برای صاحبخانه های تهرانی

جولان سفته بازان و سوداگران مسکن در مناطق یک تا 5 تهران برای خرید خانه و بعد خالی نگه داشتن این خانه ها، معدل قیمت مسکن و به تبع آن اجاره بها را افزایش داد و به عاملی برای خالی شدن شهر تهران از مستأجران در آینده ای نزدیک یا حتی فصل اجاره بهای پیش رو تبدیل...

23 بهمن 1398
تعداد: (179)