اخبار مجلس

جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار برگزار گشت

خبرگزاری خبرنگاران- دبیر اجرایی جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار گفت: بزرگترین جشنواره ملی 100 واحد مشتری مدار کشور با رویکرد معرفی وتجلیل از فعالان شرکت های تولیدی، بازرگانی وخدماتی در بهمن سال جاری برگزار شد.

1 فروردین 1400

آخرین شرایط لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران، تصویب در دولت دوازدهم یا آینده ای دورتر؟

لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران بر مبنای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه باشگاه داری رشته های ورزشی، در انتظار تصویب در هیئت دولت و ارجاع به مجلس شورای اسلامی است.

14 اسفند 1399

صحن علنی مجلس در هفته جاری؛ از آنالیز طرح های انتخاباتی و شفافیت نمایندگان تا سوال از دو وزیر

تهران (پانا) - طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری این هفته نیز در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی واقع شده است.

26 بهمن 1399

الیاس نادران: این لایحه بودجه برای فروپاشی است، بودجه دو سقفی می گردد

جدال بر سر لایحه بودجه میان دولت و مجلس ادامه دارد. امروز الیاس نادران رییس کمیسیون تلفیق مجلس به تندی از لایحه دولت انتقاد کرد و آن را بودجه ای برای فروپاشی دانست. نادران گفت: بودجه دو سقفی خواهیم کرد و آنچنان نخواهد شد که خزانه خالی تقدیم دولت بعدی گردد....

8 بهمن 1399

شرایط نارنجی الیگودرز شکننده است

خبرنگاران/لرستان فرماندار الیگودرز می گوید: شرایط نارنجی این شهرستان شکننده است.

2 بهمن 1399

لایحه بودجه دانشگاه تبریز 5102 میلیارد ریال اعلام شد

براساس لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه تبریز برای سال آینده 5 هزار و 102 میلیارد و 509 میلیون ریال پیش بینی شده است.

17 دی 1399

خبرنگاران سهم 15 میلیارد تومانی فرش دستباف در بودجه 1400 بدون تغییر ماند

تهران- خبرنگاران- دولت در لایحه بودجه سال 1400 کشور، برای فرش دستباف همانند سال گذشته، مبلغ 15 میلیارد و 520 میلیون تومان در نظر گرفته است.

12 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: پرداخت تسهیلات بلاعوض دارو در هلال احمر ضروری است

کرمان - خبرنگاران - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به شرایط فعلی کشور در شیوع ویروس کرونا گفت: فرآیند تامین دارو از طریق اتخاذ تسهیلات بلاعوض در راستای رفاه حال بیماران، امری ضروری است.

6 دی 1399

خبرنگاران پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی از صندوق توسعه

تهران-خبرنگاران-روزنامه شرق در گفت وگویی آورد: پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی باید به صورت ارزی باشد و از آنجا که منابع ارزی کشور محدود شده است، چاره ای جز این نداریم که چنین هزینه ای را از اعتبارات صندوق تأمین کنیم.

5 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو تسریع شود

اردبیل - خبرنگاران - نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از عملیات اجرایی طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو اجرا شده که تسریع آن ضروری است.

2 دی 1399

نیکزاد: دلالی و رانت خواری سبب افزایش قیمت فولاد شده است

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید دارد با مدیریت مقتدرانه و برخورد جدی با رانتخواران می توان قیمت فولاد در بازار کشور را کنترل کرد.

5 آذر 1399

خبرنگاران نماینده مردم تهران بر اهمیت تشکیل ارتش بهداشت و درمان تاکید کرد

تهران- خبرنگاران- علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آینده ارتش ها با ابزارهای نظامی به ارتش های سایبری تبدیل خواهند شد بر اهمیت ایجاد تشکیل ارتش بهداشت و درمان تاکید کرد.

2 آذر 1399

ترامپ مذاکره با دموکرات ها را متوقف کرد

خبرنگاران : دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به کنندگانش دستور داد تا مذاکره با دموکرات ها درباره بسته کمک به مشاغل در دوره شیوع کرونا را متوقف کنند.

25 آبان 1399

موانع پیش روی توسعه پیغام رسان های داخلی

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: علت عدم رشد پیغام رسان های بومی، موارد زیرساختی نیست. مشکل اصلی، نبود خدمت بر بستر پیغام رسان هاست که مانع از جذب کاربران می گردد.

21 آبان 1399

قالیباف به رئیس جمهور نامه نوشت

تهران(پانا) رئیس مجلس شورای اسلامی برای ابلاغ دو قانون به رئیس جمهور نامه نوشت.

13 آبان 1399

7 تصمیم مهم برای بازنشستگان بانک ها

خبرنگاران : براساس تصمیم صندوق بازنشستگی بانک ها حقوق بازنشستگان به سطح 90 درصد از حقوق شاغلان در شبکه بانکی می رسد.

30 مهر 1399

زدن فوتبال سکه رایج شده، مشکل در اجرای قرارداد سرمربی تیم ملی بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون درباره برگزاری نخستین کارگروه ویژه مسئولان ورزش و کارشناسان حقوقی درباره رای فیفا راجع به سرمربی سابق تیم ملی به دادگاه عالی ورزش مطرح نمود: برگزاری این...

18 مهر 1399

مهلت ثبت نام وام کرونا تا شهریور تمدید شد

کارگروه مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت ثبت نام وام کرونا را برای صاحبان مشاغل بیمه شده تا 15 شهریور و صاحبان مشاغل فاقد بیمه تا سرانجام شهریور ماه تمدید کرد.

13 مهر 1399

70هزار میلیارد ریال خسارت ویروس کرونا به گردشگری و صنایع دستی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، 70هزار میلیارد ریال خسارت ویروس کرونا به گردشگری و صنایع دستی هست.

9 مهر 1399

قاضی زاده هاشمی: نباید از تغییرنظام آموزشی کشور ترسید، کنکور کارآمد نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: جامعه ما نیازمند نظام های متعدد غربالگری برای جایابی افراد در موقعیت های تحصیلی، شغلی و اجتماعی است. کنکور برای انجام اینچنین رسالتی ضروری، کارامد و عامل نیست.

23 شهریور 1399
تعداد: (48)