اخبار مجلس

فرایند افزایشی قیمت نفت متوقف شد

خبرنگاران- قیمت نفت پس از دو روز رشد متوالی که تحت تاثیر تصویب لایحه زیرساخت آمریکا و صادرات چین داشت، در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی کاهش پیدا کرد.به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، بهای معاملات نفت برنت با 10 سنت کاهش، به 83 دلار و 33 سنت در هر بشکه...

3 دی 1400

بذرپاش: تفریغ بودجه 1400 هم زودتر از موعد ارائه می گردد

اسبات در ملاقات وزیر اقتصاد، تاکید نمود: گزارش تفریغ بودجه 1400 هم مانند بودجه 1399 زودتر از موعد ارائه می گردد.

20 آبان 1400

آخرین شرایط لایحه رتبه بندی معلمان

به گزارش خبرنگاران، علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شامگاه پنجشنبه در نشست جامعه مطالبه گران اردبیل در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: لایحه رتبه بندی معلمان یکشنبه هفته آینده در مجلس اعلام وصول می گردد که با اعلام وصول لایحه رتبه بندی معلمان به سرعت بند به...

14 آبان 1400

قیمت خودرو امروز 6 مهر 1400 ، پشت پرده بازار بعد از مصوبه آزادسازی

به گزارش خبرنگاران، در بازار خودروهای داخلی فرایند قیمت ها در تعداد زیادی از خودروها صعودی بود. قیمت پراید و تعدادی از خودروهای گروه پژو با افزایش قیمت همراه بودند.

3 آبان 1400

تامین اقتصادی، عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی خوزستان

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خوزستان گفت: عمده مشکل واحدهای تولیدی استان، تامین اقتصادی به وسیله سیستم بانکی است که امیدواریم با همکاری بانک ها شاهد حل این مشکل باشیم.

5 مهر 1400

غار علیصدر در نوروز 1400 تعطیل است

معاون گردشگری همدان گفت: غار علیصدر براساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا تا سرانجام اردیبهشت ماه تعطیل است.

2 شهریور 1400

تبریزی ها یونجه خوردند اما مقاومت کردند

در نخستین روزهای تیرماه سال 1287 شمسی ایرانی ها خبرهای حیرت آوری شنیدند و دانستند که تبریز ننشسته است و نترسیده است و برخاسته است و جلوی استبداد به قیمت جان، مقاومت می کند؛ آن سال، تبریز حکایتی شنیدنی داشت برای تاریخ!

31 تیر 1400

نیروهای شرکتی اورژانس قزوین هرچه زودتر تبدیل شرایط شوند

خبرنگاران/قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: استان قزوین باید بیشتر موردتوجه قرار بگیرد، نیروهای شرکتی اورژانس قزوین باید هر چه زودتر تبدیل شرایط و نیروهای جدید به این سیستم اضافه شوند.

13 تیر 1400

جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار برگزار گشت

خبرگزاری خبرنگاران- دبیر اجرایی جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار گفت: بزرگترین جشنواره ملی 100 واحد مشتری مدار کشور با رویکرد معرفی وتجلیل از فعالان شرکت های تولیدی، بازرگانی وخدماتی در بهمن سال جاری برگزار شد.

1 فروردین 1400

آخرین شرایط لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران، تصویب در دولت دوازدهم یا آینده ای دورتر؟

لایحه نظام جامع باشگاه داری در ایران بر مبنای توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه باشگاه داری رشته های ورزشی، در انتظار تصویب در هیئت دولت و ارجاع به مجلس شورای اسلامی است.

14 اسفند 1399

صحن علنی مجلس در هفته جاری؛ از آنالیز طرح های انتخاباتی و شفافیت نمایندگان تا سوال از دو وزیر

تهران (پانا) - طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری این هفته نیز در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی واقع شده است.

26 بهمن 1399

الیاس نادران: این لایحه بودجه برای فروپاشی است، بودجه دو سقفی می گردد

جدال بر سر لایحه بودجه میان دولت و مجلس ادامه دارد. امروز الیاس نادران رییس کمیسیون تلفیق مجلس به تندی از لایحه دولت انتقاد کرد و آن را بودجه ای برای فروپاشی دانست. نادران گفت: بودجه دو سقفی خواهیم کرد و آنچنان نخواهد شد که خزانه خالی تقدیم دولت بعدی گردد....

8 بهمن 1399

شرایط نارنجی الیگودرز شکننده است

خبرنگاران/لرستان فرماندار الیگودرز می گوید: شرایط نارنجی این شهرستان شکننده است.

2 بهمن 1399

لایحه بودجه دانشگاه تبریز 5102 میلیارد ریال اعلام شد

براساس لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه تبریز برای سال آینده 5 هزار و 102 میلیارد و 509 میلیون ریال پیش بینی شده است.

17 دی 1399

خبرنگاران سهم 15 میلیارد تومانی فرش دستباف در بودجه 1400 بدون تغییر ماند

تهران- خبرنگاران- دولت در لایحه بودجه سال 1400 کشور، برای فرش دستباف همانند سال گذشته، مبلغ 15 میلیارد و 520 میلیون تومان در نظر گرفته است.

12 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: پرداخت تسهیلات بلاعوض دارو در هلال احمر ضروری است

کرمان - خبرنگاران - رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به شرایط فعلی کشور در شیوع ویروس کرونا گفت: فرآیند تامین دارو از طریق اتخاذ تسهیلات بلاعوض در راستای رفاه حال بیماران، امری ضروری است.

6 دی 1399

خبرنگاران پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی از صندوق توسعه

تهران-خبرنگاران-روزنامه شرق در گفت وگویی آورد: پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی باید به صورت ارزی باشد و از آنجا که منابع ارزی کشور محدود شده است، چاره ای جز این نداریم که چنین هزینه ای را از اعتبارات صندوق تأمین کنیم.

5 دی 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو تسریع شود

اردبیل - خبرنگاران - نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از عملیات اجرایی طرح آبرسانی مشگین شهر از سد احمدبیگلو اجرا شده که تسریع آن ضروری است.

2 دی 1399

نیکزاد: دلالی و رانت خواری سبب افزایش قیمت فولاد شده است

تهران (پانا) - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید دارد با مدیریت مقتدرانه و برخورد جدی با رانتخواران می توان قیمت فولاد در بازار کشور را کنترل کرد.

5 آذر 1399

خبرنگاران نماینده مردم تهران بر اهمیت تشکیل ارتش بهداشت و درمان تاکید کرد

تهران- خبرنگاران- علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آینده ارتش ها با ابزارهای نظامی به ارتش های سایبری تبدیل خواهند شد بر اهمیت ایجاد تشکیل ارتش بهداشت و درمان تاکید کرد.

2 آذر 1399
تعداد: (56)