سجادی: بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال در کیش برگزار شود

به گزارش مالکوم، وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت برگزاری بازی های تدارکاتی برای تیم ملی فوتبال از مسوولان فدراسیون خواست تا برای برپایی اردو در کیش با حضور چند تیم برنامه ریزی کند.

سجادی: بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال در کیش برگزار شود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان ، حمید سجادی در نشست سرمایه گذاران و کار آفرینان کیش در حمایت از تیم ملی فوتبال گفت: با توجه به اهمیت بازی های جام جهانی فوتبال و امکانات و زیر ساخت های موجود درکیش و نزدیکی قطر به ایران شرایطی فراهم شود تا بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتبال در این جزیره پیگیری شود.

وی در ادامه از عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال کشورمان خواست تا برای دعوت از چند تیم فوتبال خارجی برای برپایی اردو در جزیره کیش برنامه ریزی کند.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: برای حضور پیروز تیم ملی فوتبال در جام جهانی میتوان بیشتر از امکانات ورزشی کیش استفاده کرد چراکه این جزیره از زیرساخت های بسیار خوبی در رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال برخوردار است.

سجادی در خصوص سفر به کیش همچنین گفت: مبانی و مباحث مختلفی در حوزه ورزش این جزیره وجود دارد که در این خصوص می توان به امکانات و زیرساخت های موجود ورزشی آن اشاره کرد.

وی ادامه داد : سرمایه گذاران و علاقمندان به سرمایه گذاری در حوزه ورزش به طور مجزا دعوت کرده بودندکه نشستهایی را در راستای توسعه زیرساختهای ورزشی در این جزیره داشته باشیم .

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: سرمایه گذاران ورزشی، نکاتی را مدنظر دارند وعلاقمند به انعکاس و تبیین برنامه ها و طرح های شان بودند، ما هم آماده شنیدن و همفکری در خصوص توسعه و بهره برداری هرچه بهتر و بیشتر امکانات و زیرساخت و همینطور برنامه ریزی هایی که از قبل برای جزیره کیش شده هستیم.

وی با بیان اینکه با پتانسیل ها و ظرفیتهای ارزشمند ورزش جزیره زیبای کیش آشنایی کامل دارد ، گفت: در برنامه های توسعه ای جزیره کیش، ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و توریسم ورزشی جایگاه ویژه ای دارد که هر کدام با توجه به اهمیتی که دارند باید مورد توجه قرار بگیرند.

حمید سجادی با اشاره به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی این منطقه گفت: امکانات ، آفتاب و سواحل مناسب،بستر توسعه رشته های آبی، دوچرخه سواری، اسکیت، سوارکاری، آفرود، فوتبال و ورزش های هوایی و... را مهیا کرده است .

وی در خاتمه زیر ساختهای ورزشی حزیره کیش را مورد توجه قرار داد و گفت: مجموعه ورزشی المپیک با بیش از 100 هکتار مساحت و امکانات فوق العاده سرمایه عظیمی است که می توان به بهترین شکل از آنها بهره برداری کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1803

به "سجادی: بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال در کیش برگزار شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: بازیهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال در کیش برگزار شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید