سی ان ان: مقامات کنگره تایید آرای الکترال را امشب انجام می دهند

به گزارش مالکوم، سی ان ان به رغم افزایش تجمعات حامیان شورشی ترامپ و ورود انان به ساختمان کنگره گزارش داد که مقامات کنگره اصرار بر آن دارند که همین امشب تایید آرای الکترال کالج انجام بگیرد.

سی ان ان: مقامات کنگره تایید آرای الکترال را امشب انجام می دهند

در پی یورش طرفداران دونالد ترامپ به داخل ساختمان کنگره، نشست روز چهارشنبه مجلس نمایندگان و سنای آمریکا برای شمارش آرای گزینشگران انتخابات ریاست جمهوری متوقف شد.

اگرچه همچنان بعضی از حامیان ترامپ در ساختمان کنگره حضور دارند و تخلیه کامل نمایندگان در انجا اجرا شده اما چندین منبع مطلع به سی ان ان اعلام کردند که رهبران کنگره همچنان خواستار بازگشت به صحن جلسه و خاتمه دادن به فرایند تایید ارای الکترال کالج و اعلام پیروزی جو بایدن هستند.

سی ان ان همچنین نوشت که در مدت زمانی که جلسه مشترک کنگره متوقف شده،بعضی از سناتورها از این فرصت استفاده نموده و در حال راضی کردن دیگر سناتورهایی هستند که قرار بود با تایید آرای الکترال کالج بایدن مخالفت نمایند.

به گزارش این رسانه آمریکایی، هنوز نتیجه مذاکرات و گفت و کوهای میان سناتورها اعلام رسمی نشده و معین نیست که آیا آنان توانسته اند در راضی کردن بعضی از سناتورها پیروز باشند یا نه؟

لازم به ذکر است تجمع حامیان ترامپ بیرون از ساختمان کنگره در حالی همچنان ادامه دارد که قوانین منع آمد و شد توسط شهرداری واشنگتن دی سی از ساعت شش بعدازظهر (به وقت محلی)شروع شده است.

بعد از اعلام منع آمد وشد پلیس واشنگتن می تواند هر کس که در خیابان ها حضور داشته باشد را دستگیر کند.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1350

به "سی ان ان: مقامات کنگره تایید آرای الکترال را امشب انجام می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: مقامات کنگره تایید آرای الکترال را امشب انجام می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید