شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید

به گزارش مالکوم، انتظار برای کاربران دیگر به سر رسیده است! صرافی هیبرید سینکروبیت، یکی از پروژه های شرکت سینکرونیوم، واقع در انگلیس، برای راه اندازی در تاریخ 1 مه 2020 کاملا آماده است.

شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید

اکنون کاربران می توانند فعالیت در صرافی ای را تجربه نمایند که قادر به پردازش 1 میلیون تراکنش در ثانیه (یعنی هر تراکنش ظرف 40 میلیاردم ثانیه انجام می گردد) و تطبیق بیش از 200.000 جفت سفارش در ثانیه است، که 25 برابر سریع تر از بیشتر صرافی های حاضر در بازار است.

هدف سینکروبیت این است که مبادله دارایی های دیجیتال را هم برای کاربران تازه کار و هم حرفه ای ها، بسیار آسان تر، سریع تر، هوشمندانه تر، ارزان تر و بهتر کند.

درباره سینکروبیت

همه ما درباره صرافی های هیبرید چیزهایی شنیده ایم و بیشتر افراد یک درک عمومی از آن دارند: یک صرافی هیبرید نه یک صرافی متمرکز (CEX) است که لیدهای خصوصی را درون خود نگهداری کند و یک حساب امانی داشته باشد، و نه یک صرافی غیر متمرکز (DEX) است که کلیدهای خصوصی کاربران و وجوه آنها را نگه ندارد و البته به خاطر مسائل مربوط به مقیاس پذیری در بیشتر بلاک چین های عمومی نظیر اتریوم، سرعت پایینی داشته باشد.

حالا سینکروبیت می خواهد قدمی فراتر بگذارد و این مفهوم عام را بسط دهد. سینکروبیت یک صرافی هیبرید است که از مزایای فناوری بلاک چین هیبرید بهره می برد. این صرافی، ترکیبی از هر دو نوع صرافی است، اما تفاوت های عمده ای نیز دارد که آن را به یک صرافی کاملا متفاوت بدل کرده و موجب شده بسیار سریع تر، هوشمندانه تر، آسان تر، ارزان تر و بهتر از سایر صرافی ها عمل کند!

سینکروبیت، در یک کلام اولین پلتفرم هیبرید چندمنظوره برای مبادله همتا به همتای دارایی های دیجیتال است. این پلتفرم، یکی از پروژه های عمومی سینکرونیوم است که بر اساس بلاک چین هیبرید اختصاصی خودش به نام سینکرونت، و چارچوب دفتر کل توزیع شده چند بلاک چینی هیبرید به نام سینکرولجر عمل می نماید که امکان مبادله انواع دارایی های دیجیتال، از جمله رمزارزها، فلزات گران بها، انرژی، و کالا را هم با پول فیات (کاغذی) و هم رمزارز، می دهد. صرافی هیبرید سینکروبیت راهکارهای نوآورانه ای را هم برای تازه کارها و هم تریدرهای حرفه ای فراهم می سازد، از جمله ترید باینری، آپشنز، مارجین ترید، فیوچرز، و بسیاری ویژگی های دیگر.

صرافی هیبرید سینکروبیت یکی از پروژه های برجسته ماژول اقتصادی اکوسیستم بلاکچین سینکروسفر است که کاملا قابل ادغام با سایر پروژه ها است. سینکروسفر در واقع ستون فقرات دیگر پروژه ها و ماژول های این اکوسیستم است. بعضی از چارچوب های دیگر این پلتفرم شامل ماژول های مخابراتی، کیف پول، سیستم های پرداخت و فاکتوردهی، مدیریت حساب، مدیریت ناوگان، و راهکارهای زنجیره تامین است. همه این ماژول ها باهم یک تجربه کاری بی نقص برای مشتری فراهم می نمایند و یک محیط کسب وکار بسیار دقیق و ایمن را بر اساس فناوری بلاکچین و رمزارز برای کاربران مهیا می نمایند.

صرافی هیبرید سینکروبیت آمده است تا راهکارهایی را برای مسائل فراوان در حوزه رمزارز و صنعت مبادلات دارایی های دیجیتال ارائه نماید.

شما می توانید سینکروبیت کوین (SNB) را در صرافی هیبرید سینکروبیت مبادله کنید. سینکروبیت کوین ارز بومی رسمی این صرافی است که در واقع نقش سیستم پولی بومی این پلتفرم را ایفا می نماید. رمزارز SNB در واقع یک توکن مبتنی بر ERC-20 با یک قرارداد هوشمند بسیار جدید است که دارندگان آن را قادر می سازد از ویژگی های فوق العاده آن در کلیه پلتفرم های آینده سینکرونیوم بهره مند گردند. به دلیل کاربردهای گسترده سینکروبیت کوین در پلتفرم سینکروبیت و ادغام آن با سایر پلتفرم های همکار، تقاضا برای آن در حال افزایش است. قیمت فعلی SNB حدود 22 سنت و حجم 24 ساعته آن در حال حاضر 7.312.849 دلار است.

سینکروبیت کوین (SNB) در صرافی های متعدد همکار لیست شده است، از جمله در Livecoin، CoinsBit، WhieBit، Cat.ex، و چندین صرافی دیگر که همگی جزو صرافی های برجسته بازار و با نقدینگی و حجم بالا هستند. سینکروبیت کوین سیستم پولی بومی سینکروبیت و سینکروسفر است و امکان ترید با کارمزد صفر را با تقریبا تمام رمزارزها می دهد، و هیچگونه کارمزد مخفی هم از کاربران کسر نمی گردد.

با اتمام عملیات ICO و IEO، سینکروبیت یک صرافی برجسته در بازار رمزارزها شده است. بسیاری از کاربران اکنون در حال پیوستن به انجمن ها هستند و ما افتخار می کنیم که حمایت و پشتیبانی شما را داریم.

خودتان را برای ترید در صرافی شماره 1 جهان آماده کنید!

ارتباط با سینکرونیوم:

Contact us: [email protected]

Platform : https://synchrobit.io

Telegram: https://t.me/snbex

Twitter: https://twitter.com/synchrobit

Facebook: https://www.facebook.com/synchrobitex/

Medium: https://medium.com/synchronium-magazine

Youtube: https://youtu.be/x3eqApk6cmE

Instagram: https://www.instagram.com/synchrobit.official/

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 924

به "شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت سینکرونیوم،صرافی هیبرید سینکروبیت را در اول مه 2020 راه اندازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید