صدیقی: ووشو و کوراش می توانند نقش جدی در بازی های آسیایی ایفا نمایند، سال بسیار مهمی در پیش داریم

به گزارش مالکوم، رئیس فدراسیون ووشو گفت: دو رشته ووشو و کوراش می توانند نقش بسیار مهمی در کسب نتیجه کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی ایفا نمایند.

صدیقی: ووشو و کوراش می توانند نقش جدی در بازی های آسیایی ایفا نمایند، سال بسیار مهمی در پیش داریم

امیر صدیقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برنامه های فدراسیون ووشو در سال جدید گفت: با توجه به اینکه در سال 1401 بازی های آسیایی را در پیش داریم ، سال 1400 برای ما سال بسیار مهمی است. باید در امسال بتوانیم تیم های ملی را برای حضور پرقدرت در این بازی ها آماده کنیم. از طرفی رشته ووشو به احتمال خیلی زیاد در ماه نوامبر در بازی های جوانان آسیا حضور پیدا خواهد نمود و ما باید خیلی سریعتر بتوانیم شرایطی را مهیا کنیم تا تیم جوانان نیز حضور موفقی در این بازی ها داشته باشد.

وی اعلام نمود: مسابقات دانش آموزی و دانشجویی دو رویداد دیگری هستند احتمال برگزاری آنها در امسال وجود دارد، اما هنوز برگزاری این مسابقات به صورت قطعی اعلام نشده است. سال 1399 برای همه سال بسیار غریبی بود و برنامه ریزی ها به گونه ای بود که همه تصور می کردند کرونا به زودی می رود و همه برنامه های کوتاه مدت در نظر گرفته بودند و رفته رفته با حضور طولانی کرونا همه آغاز به برنامه ریزی های متفاوتی کردند.

رئیس فدراسیون ووشو اضافه نمود: راستا گذشته را به صورت دقیق و با برنامه بیشتر طی خواهیم کرد و در بحث آموزش و توسعه همگانی ووشو با جدیت بیشتری پیگیری خواهیم کرد. در ماه مبارک رمضان نیز اولین دوره لیگ مجازی ووشو را برگزار خواهیم کرد و بعد از آن در تابستان انتخابی تیم های ملی جوانان را برگزار خواهیم کرد. در ادامه لیگ های ووشو را برگزار خواهیم کرد و بعد از لیگ نیز مسابقات انتخابی تیم های ملی را خواهیم داشت.

وی در مورد اهمیت فدراسیون ووشو برای حضور کاروان ایران در بازی های آسیایی 2022 گفت: دو رشته ورزشی ووشو و کوراش می توانند نقش بسیار جدی در کسب نتیجه کاروان ورزشی ایران ایفا نمایند و ما نیز با برنامه جدی روی این دو رشته به دنبال تکرار توفیقات گذشته هستیم و حتی درخشان تر از قبل نیز ادامه بدهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1500

به "صدیقی: ووشو و کوراش می توانند نقش جدی در بازی های آسیایی ایفا نمایند، سال بسیار مهمی در پیش داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدیقی: ووشو و کوراش می توانند نقش جدی در بازی های آسیایی ایفا نمایند، سال بسیار مهمی در پیش داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید