طراحی داخل ویلا: علی اف: تشکیلاتی به نام قره باغ کوهستانی دیگر وجود ندارد

به گزارش مالکوم، رئیس جمهور آذربایجان گفت: بحران قره باغ دیگر به تاریخ پیوسته است. در خاک جمهوری آذربایجان دیگر تشکیلاتی به نامقره باغ کوهستانی نیست و اگر کسی می خواهد این تشکیلات را زنده نگه دارد در خاک خود جایی را نامگذاری کند.

طراحی داخل ویلا: علی اف: تشکیلاتی به نام قره باغ کوهستانی دیگر وجود ندارد

جهت دریافت خدمات طراحی داخل ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در اولین سالگرد پیروزی جنگ قره باغ در مصاحبه ای که امروز دوشنبه انجام گرفت، گفت: جمهوری آذربایجان تمامیت ارضی خود را مجدداً به دست آورد. ما این بحران را از راه نظامی-سیاسی حل کردیم و جنگ سرانجام یافت.

وی اضافه کرد: بحران قره باغ دیگر به تاریخ پیوسته است. در خاک جمهوری آذربایجان دیگر تشکیلاتی به نامقره باغ کوهستانی نیست. اگر کسی می خواهد این تشکیلات را زنده نگه دارد در خاک خود جایی را نامگذاری کند.

بعلاوه وزارت خارجه جمهوری آذربایجان هم در بیانیه ای با اشاره به آمادگی باکو برای عادی سازی روابط با ارمنستان نوشت: جمهوری آذربایجان آماده است که روابط خود را با ارمنستان بر اساس رعایت دقیق اصول حقوق بین الملل، به ویژه حاکمیت، تمامیت ارضی و تخلف ناپذیری مرزهای بین المللی عادی کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: برای بدست آمدن صلح، ثبات و رفاه در منطقه، ارمنستان را به احترام گذاشتن به این اصول اولیه و رعایت مسئولیتهای بین المللی دعوت می کنیم.

در مهر سال گذشته (2020) میلادی، جنگ قره باغ بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان شکل گرفت که بعد از 44 روز منجر به پیروزی جمهوری آذربایجان و بازپس گیری بخش های زیادی از خاک قره باغ از جمله فضولی، جبرائیل، شوشا و کلبجر شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1738

به "طراحی داخل ویلا: علی اف: تشکیلاتی به نام قره باغ کوهستانی دیگر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی داخل ویلا: علی اف: تشکیلاتی به نام قره باغ کوهستانی دیگر وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید