نمایشگاه زنده یاد خانه پدری در بابل

عکاسان شهرستان بابل در استان مازندران در سوگ از دست دادن خانه های پدری خود نمایشگاه عکس برپا کردند.

نمایشگاه زنده یاد خانه پدری در بابل

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

نمایشگاه عکس زنده یاد خانه پدری با کوشش کمیسیون میراث فرهنگی کانون مهندسان بابل برپا شده و شامل عکس هایی از خانه های قدیمی و تاریخی این شهر است که در سال های گذشته گرفته و امروز تخریب شده اند. این نمایشگاه عکس با یاری تشکل مردمی سلام بابل، انجمن مردمی میراث شهرستان بابل، انجمن یاوران زمین، موسسه هنری پینار و اداره میراث فرهنگی شهرستان بابل از دو روز پیش برگزار شده است، عصر 21 مهرماه به کار خود انتها می دهد. علیرضا صادقی امیری، یکی از دوستداران میراث فرهنگی شهرستان بابل، این اقدام عکاسان شهرستان بابل در سوگ بناهای تاریخی و قدیمی و ارزشمند شهرشان را اقدامی مناسب و قابل تأمل دانست و به از دست رفتن بخش زیادی از بافت تاریخی بابل در طول سال های گذشته اشاره نمود. او گفت:

عکاسان این شهر برای نشان دادن اعتراض خود به شرایط کنونی بناهای تاریخی، نمایشگاه زنده یاد خانه پدری را برگزار و کوشش کردند با نشان دادن تاریخ، فرهنگ، تمدن و زیبایی های که امروز تخریب شده اند، اذهان عمومی را درباره هرگونه تخریب در بافت تاریخی این شهرستان تحریک نمایند.منبع: ایسنامنبع: کجارو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 12 اسفند 1398 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 726

به "نمایشگاه زنده یاد خانه پدری در بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه زنده یاد خانه پدری در بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید