کشتی به گل نشسته النصر در پی حضور در فینال بود، دنبال رفتار غیرقانونی نبودیم

به گزارش مالکوم، باشگاه پرسپولیس پس از رد درخواست النصر عربستان از سوی دادگاه CAS بیانیه ای صادر کرد.

کشتی به گل نشسته النصر در پی حضور در فینال بود، دنبال رفتار غیرقانونی نبودیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس پس از رد درخواست تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا از سوی باشگاه النصر در دادگاه CAS بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

دادگاه داوری ورزش بار دیگر رای به پیروزی باشگاه پرسپولیس مقابل شکایت های پیاپی النصر عربستان داد و با درخواست این باشگاه مبنی بر تعویق فینال لیگ قهرمانان آسیا مخالفت کرد.

این اتفاق بعد از لطف خدا، با پیگیری مدیریت و تیم حقوقی رقم خورد تا النصر را پس از شکست دادن در نیمه نهایی، چند بار دیگر در دادگاه های مختلف و معتبر شکست دهیم. کِشتی به گل نشسته النصر به دنبال راهی برای حضور در فینال بود، اما تلاش مسئولان این باشگاه عایدی جز هزینه های آنچنانی و ناکامی های بین المللی در پی نداشت.

پرسپولیس برای حضور در این رقابت ها، هرگز به دنبال رفتار غیر قانونی نبود و طبق مراحل و مفاد قانونی مقابل شکایت ها ایستاد. همه قرارداد ها قبل از سفر به دوحه تنظیم شده و کوچکترین منع قانونی برای استفاده از بازیکنان وجود نداشت. به هر حال، پرسپولیس با تازه ترین تصمیم دادگاه داوری ورزش، قطعا در فینال لیگ قهرمانان حضور دارد و شکایت النصر بار دیگر رد شد. این موفقیت حقوقی را باید به هواداران تبریک گفت. امیدواریم با هدف گذاری کادر فنی و بازیکنان، پرسپولیس به قهرمانی برسد و تاریخ ساز شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1314

به "کشتی به گل نشسته النصر در پی حضور در فینال بود، دنبال رفتار غیرقانونی نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی به گل نشسته النصر در پی حضور در فینال بود، دنبال رفتار غیرقانونی نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید