آخرین اخبار از برگزاری امتحانات نیمسال اول دبیرستانی ها

به گزارش مالکوم، تهران (پانا) - سخنگوی آموزش و پرورش گفت با توجه به بازگشایی دبیرستان ها، امتحانات نیمسال اول دانش آموزان متوسطه اول و دوم در همه پایه ها، حضوری برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار از برگزاری امتحانات نیمسال اول دبیرستانی ها

علیرضا کمرئی گفت: امتحانات دروس مهارتی هنرستان ها که از ابتدای مهر بازگشایی شده اند نیز حضوری انجام می گردد و امتحانات دانش آموزان مقطع ابتدایی به علت توصیفی بودن نمرات این دسته از دانش آموزان به تشخیص معلم و مدرسه انجام خواهد شد.

وی تاکید نمود: مدیران مدارس موظفند نحوه تشکیل کلاس های حضوری و مجازی را با دریافت مجوز بازگشایی از ادارات آموزش و پرورش به خانواده ها اعلام نمایند و طبق برنامه هفتگی کلاس ها را تشکیل دهند.

کمرئی اعلام نمود: مدارس مجاز به ادامه برگزاری کلاس ها فقط به صورت مجازی نیستند و در مدارس پرجمعیت برای رعایت شیوه نامه های بهداشتی، کلاس ها به دو یا سه کلاس تقسیم خواهند شد و بخشی از آموزش ها حتما باید حضوری انجام گردد که برنامه ریزی آن بر عهده مدرسه است.

وی توضیح داد: دانش آموزان موظفند طبق برنامه اعلام شده از طرف مدرسه در کلاس هایی که حضوری پیش بینی شده است شرکت نمایند و در کنار آن از آموزش های مجازی و تلویزیونی نیز بهره ببرند.

به گزارش صدا و سیما، سخنگوی آموزش و پرورش اضافه کرد: کلاس های حضوری دانش آموزان پایه اول ابتدایی و هنرستان ها از اول مهر شروع شده است، دبیرستانی های دوره دوم نیز از 15 آبان در کلاس ها حاضر شدند و کلاس های حضوری سایر پایه ها نیز از اول آذر شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1808

به "آخرین اخبار از برگزاری امتحانات نیمسال اول دبیرستانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از برگزاری امتحانات نیمسال اول دبیرستانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید