اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38

به گزارش مالکوم، تهران (پانا) - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 23 خرداد در ملاقات صمیمی با تعدادی از جانبازان، موضوع پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.

اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

سعید اوحدی در ملاقاتی که 90 دقیقه به طول انجامید توضیحاتی در خصوص شرایط بودجه ایثارگران در قانون بودجه سال 1400، اقدامات و حمایت های دولت به ویژه سازمان برنامه و بودجه و پشتیبانی مجلس یازدهم از بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع این جانبازان گفت: درخصوص معوقات ماده 38، احکام جانبازان بزرگوار تحت پوشش باید توسط ستاد کل نیروهای مسلح صادر می شد که این احکام هفته گذشته، از سوی ستاد کل نیروهای مسلح در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاده شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت تنظیم و تلفیق این احکام و حجم آنها، تأکید کرد: حداکثر تا انتها مردادماه معوقات ماده 38 به عزیزانی که مشمول این ماده نهاده شده اند پرداخت خواهد شد.

در ادامه این نشست صمیمی، جانبازان سؤالاتی در خصوص بند (ز) تبصره 7 قانون بودجه 1400، موضوع واگذاری خودرو به صورت اقساطی، تسهیلات مسکن و ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و همچنین حق پرستاری مطرح کردند که رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحات و پاسخ های لازم را به این عزیزان ارائه کرد.

لازم به ذکر است، صبح امروز تعدادی از جانبازان گرانقدری که تحت پوشش ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نهاده شده اند، به منظور اطلاع از چگونگی پرداخت معوقات خود در ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع و خواهان ملاقات با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بودند که مهندس اوحدی به محض اطلاع از حضور جانبازان و انتها همایش سراسری تجلیل از دختران شاهد و ایثارگر، با این عزیزان ملاقات و گفت وگو کرد.

جانبازان حاضر در این نشست ضمن ابراز محبت و تشکر از رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پشتیبانی خود را از سیاست های و رویکرد جهادی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1598

به "اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان پرداخت معوقات جانبازان مشمول ماده 38"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید