افتتاح پنجمین نمایشگاه فن بازار در مازندران

به گزارش مالکوم، یازدهمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک و کامپیوتر) به همراه پنجمین نمایشگاه فن بازار (دستاوردهای پژوهشی و شرکت های دانش بنیان) سه شنبه نوزدهم آذر در قائمشهر مازندران افتتاح شد.

افتتاح پنجمین نمایشگاه فن بازار در مازندران

از وبلاگ چارگون دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، یازدهمین نمایشگاه الکامپ و پنجمین نمایشگاه فن بازار استان مازندران با حضور 178 واحد و شرکت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مازندران در شهرستان قائمشهر از سه شنبه نوزدهم آذر به مدت چهار روز شروع به کار کرد.

همچنبن این دوره از نمایشگاه الکامپ در فضایی به وسعت حدود سه هزار و 300 مربع است و با برپایی تعداد 106 غرفه در معرض بازدیدکنندگان قرار خواهند گرفت.

در مجموع حوزه الکامپ با 50 واحد و در بخش فن بازار شامل شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها، مراکز دانشگاهی و فناوری های نوین نیز مجموعاً 128 واحد در این نمایشگاه حضور پیدا نموده اند.

این نمایشگاه در بخش های مختلف از جمله پژوهش ها و دستاوردهای حوزه آی تی و آی سی تی برای خدمات عمومی و دستگاه های دولتی و خصوصی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها و دستاوردهای حوزه سخت افزار و نرم افزار برگزار گردید.

تقریبا تمامی واحدهای فناورانه حاضر در یازدهمین نمایشگاه بین المللی از شرکت های دانش بنیان، شرکت های حاضر در مراکز رشد و شرکت های خدماتی الکترونیک هستند.

علاوه بر این چندین غرفه از یازدهمین نمایشگاه الکامپ نیز به شرکت های غیر بومی حوزه الکترونیک و کامپیوتر اختصاص یافنه است که از استان های تهران، اصفهان و خراسان رضوی در این نمایشگاه حاضر شدند.

علاوه بر این نماینده دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی، بانک ها و شرکت های دولتی برای آنالیز آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت های مازندرانی در حوزه خدمات و فراوری در نمایشگاه الکامپ مازندران حاضر هستند.

مسئولان برگزار کننده یازدهمین نمایشگاه الکامپ در مازندران برگزاری این نمایشگاه را گامی برای معرفی آخرین دستاوردهای حوزه آی تی و آی سی تی و همچنین فراهم شدن زمینه بازاریابی مناسب و تبلیغات برای آخرین دستاوردهای فناورانه استان برشمردند.

همچنین قرار است در کنار این نمایشگاه کارگاه های آموزش تخصصی سخت افزار و نرم افزار و همچنین فناوری ارتباطات برگزار گردد.

یازدهمین دوره از نمایشگاه الکامپ در مازندران قرار بود با حضور دکتر محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح گردد که در آخرین لحظه سفر ایشان به استان لغو شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 بهمن 1398 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 627

به "افتتاح پنجمین نمایشگاه فن بازار در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح پنجمین نمایشگاه فن بازار در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید