بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد

به گزارش مالکوم، معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان با بیان این که بیمه کرونای این شرکت نه تنها تا حد قابل توجهی هزینه های درمان مبتلایان به این بیماری را جبران می نماید، بلکه سهم بیمار از کل هزینه ها را نیز به حداقل می رساند، گفت: این بیمه نامه، بروکراسی های اداری برای دریافت خسارت را نیز از بین برده است.

بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، مطهره ملاپور با اشاره به این که ابتلا به بیماری کرونا می تواند هزینه های زیادی را به فرد مبتلا و خانواده اش تحمیل کند، ادامه داد: بیمه کرونای بیمه سامان این زمینه را فراهم نموده است که مسائل اقتصادی این عده به حداقل رسیده و تقریبا بدون احتیاج اقتصادی، دوره درمان بیماری کرونا طی گردد.

وی با تاکید بر این که پوشش هزینه بستری خریداران بیمه کرونا تا 100 میلیون تومان قابل افزایش است، حذف فرانشیز از هزینه های بستری و درمان در این بیمه نامه را مزیت رقابتی آن خواند و اضافه نمود: فرد بیمه شده در سرانجام دوره درمان با ارائه فاکتورهای بیمارستانی به شرکت بیمه سامان، مبلغ کل هزینه ها را به طور کامل دریافت خواهد نمود و سهم بیمار در این بیمه نامه صفر است.

معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان ادامه داد: بیمار با داشتن بیمه کرونای بیمه سامان برای بستری شدن در بیمارستان به داشتن معرفی نامه احتیاجی ندارد، بلکه می تواند پس از بستری شدن و بهبودی کامل، برای دریافت هزینه ها مستقیما به شرکت مراجعه نموده و بر اساس ارقام اعلامی مرکز درمانی، خسارت خود را دریافت کند.

ملاپور با اشاره به این که بیمه سامان برای پرداخت هزینه درمان بیماران کرونایی، میان بستری شدن در بیمارستان های خصوصی یا دولتی تفاوتی قائل نیست، اظهار کرد: بیمه سامان هزینه های درمان بیمه شده را مطابق قرارداد منعقد شده میان شرکت و بیمه گذار پرداخت خواهد نمود.

او تاکید نمود که مثبت شدن نتیجه آزمایش تشخیص مولکولی بر روی یکی از نمونه های تنفسی اصلی در یکی از آزمایشگاه های مرجع کشور، وجود CPR غیرطبیعی یا شواهد مثبت بیماری در سی تی اسکن در کنار بستری بیمارستانی بیمه شده و درمان با داروهای آنتی وایرال، تنها شروط پرداخت خسارت درمان کرونا توسط بیمه سامان است.

معاون اداره نظارت بر صدور بیمه نامه های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان دوره انتظار برای پوشش بیماری کرونا در این بیمه نامه 14 روز از تاریخ صدور اعلام و خاطرنشان کردکه هزینه آزمایش تست کرونا در تعهدات شرکت بیمه گر نیست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1312

به "بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه کرونای شرکت بیمه سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید