جزئیات بازدید رئیس شورای شهر تهران از پایانه جنوب

به گزارش مالکوم، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص بازدید صبحگاهی از یکی از پایانه ها گفت: چند روز گذشته پیرو پیامک یکی از شهروندان که نام خود را هم ننوشته بود و در خصوص وضعیت نامناسب سرویس های بهداشتی و نمازخانه ترمینال جنوب تذکر داده بود بازدیدی را ساعت 6.30 صبح از ظرفیت نمازخانه و سرویس های بهداشتی داشتیم.

جزئیات بازدید رئیس شورای شهر تهران از پایانه جنوب

وی ادامه داد: با وجود مراجعه کنندگان بالا به سرویس های بهداشتی وضعیت نظافت نامناسب نبود ولی در خصوص نظافت بیشتر تذکر داده شد.

هاشمی اضافه کرد: مسجد این ترمینال به شدت شلوغ بود و گمان می کنم یکی از شلوغ ترین مساجد تهران، مسجد ترمینال جنوب باشد.

وی در خصوص محصولات عرضه شده در غرفه های ترمینال جنوب نیز گفت: محصولاتی که در این غرفه ها عرضه می گردد بر اساس نرخ گذاری مصوب است به طور مثال ساندویچی که در ترمینال فروخته می گردد از بیرون گران تر است که در این خصوص تذکر داده شد.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص آخرین وضعیت ترمینال شرق گفت: آقای افشانی این موضوع را پیگیری می کرد که اجل در شهرداری مهلت نداد و ایشان از شهرداری رفت که امیدواریم آقای حناچی این موضوع را به سرعت پیگیری کند و کمیسیون عمران در این خصوص تذکر دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا طرح زوج و فرد به شورا رسیده است، گفت: این طرح هنوز در حال تبادل نظر میان شهرداری و پلیس راهور است و هنوز به شورا نرسیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 123

به "جزئیات بازدید رئیس شورای شهر تهران از پایانه جنوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بازدید رئیس شورای شهر تهران از پایانه جنوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید