دامپزشکی خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه است

به گزارش مالکوم، نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت : سازمان دامپزشکی اکنون خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه است و خدمات ارزنده ای از سوی این نهاد ارائه می گردد.

دامپزشکی خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه است

به گزارش خبرنگار ؛ حسینی کیا نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت : کارشناسان مجرب دامپزشکی به دورترین نقاط استان اعزام می شوند و با وجود شرایط سخت کشور خصوصا شرایط ویژه و حساس مقابله با کرونا، خدمات رسانی این دستگاه اجرایی به نحو شایسته صورت می پذیرد که جای تقدیر دارد.

او با بیان اینکه خدمات اداره کل دامپزشکی باید به نحو مطلوب به وسیله رسانه های جمعی به اطلاع مردم رسانده گردد، گفت : اگر یک نهاد دولتی با وجود کمبود و محدودیت ها سعی دارد که بهترین یاری را به حفظ سلامت و بهداشت جامعه داشته باشد، باید آن را تقویت کرد، چرا که در این زمینه جا برای کار و کوشش بسیار است و با یاری ابزار آگاهی بخش می توان تندرستی جامعه را تبیین و تضمین کرد.

حسینی کیا اضافه نمود : ارائه واکسیناسیون های دام و طیور که به صورت رایگان از سوی دامپزشکی در اختیار عشایر و دامداران قرار می گیرد، بیانگر تعهد نظام به حراست از سلامت آحاد جامعه است و این نهاد به بهداشت و سلامت غذای مردم توجه دارد، لذا باید دیگر ادارات نیز در تعامل و همکاری متقابل با این اداره باشند.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت : به عنوان سرباز کوچکی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز در جبهه بهداشت و سلامت در حال اجرا وظیفه هستیم و با وجود تحریم های ظالمانه استکبار، تنها بر توان داخلی کارشناسان متخصص این اداره کل تکیه نموده ایم و تا به امروز به دستاورد های بسیاری از جمله راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس به عنوان یکی از ادارات کل پیشرو با توان کارشناسان داخلی دست یافته ایم.

این مقام مسئول از عملکرد پیروز این اداره کل در کنترل بیماری شاربن طی دو سال اخیر اطلاع داد و گفت: کرمانشاه در رتبه نخست کشور در کنترل این بیماری نهاده شد و این مهم نیز با کوشش پرسنل این اداره کل حاصل شده است و جای قدردانی دارد .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1099

به "دامپزشکی خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دامپزشکی خط مقدم بهداشت و سلامت جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید