رنجبرزاده: آمریکا رتبه اول دنیا در اقدامات ضد حقوق بشری است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: در آینده برای جهان روشن خواهد شد که سرآمد تصمیم گیران و تصمیم سازان ضد حقوق بشری در جهان آمریکا است.

رنجبرزاده: آمریکا رتبه اول دنیا در اقدامات ضد حقوق بشری است

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس در مصاحبه با خبرنگار سیاسی خبرنگاران، با اشاره به سالروز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گفت: اهمیت 13 آبان، تسخیر لانه جاسوسی و بیرون راندن آمریکایی ها از کشور آنقدر زیاد بود که رهبر معظم انقلاب از این رویداد به انقلاب دوم یاد مینمایند.

وی در مورد میزان اهمیت 13 آبان، اضافه کرد: معتقدم اگر دانشجویان با شدت و دقت عمل به ماجرای تسخیر لانه جاسوسی ورود نمی کردند و این اتفاق مورد حمایت رهبری قرار نمی گرفت و تداوم پیدا نمی کرد امروز ما در کشور عزت نداشتیم و به جای اینکه آمریکایی ها در افغانستان، عراق و بسیاری از کشور های منطقه جولان دهند، در خاک ایران جولان می دادند.

رنجبرزاده مقابله با آمریکا را به معنای استقرار عمیق جمهوری اسلامی تلقی و توضیح داد: دشمن در حال حاضر علیه جمهوری اسلامی جنگ مالی ایجاد نموده است که اگر فرماندهان این جنگ مالی که شامل مدیران ارشد نظام و مدیران سطوح مختلف اجرایی هستند خود را در جهت سلامت قرار دهند و مردم به آن ها اعتماد نمایند بدون شک در این جبهه هم مانند جبهه فرهنگی، نظامی و... پیروز خواهیم شد.

وی در سرانجام با تاکید براینکه آمریکا رتبه اول جهانی را در اقدامات ضد حقوق بشری به خود اختصاص داده است، گفت: در آینده برای جهان روشن خواهد شد که سرآمد تصمیم گیران و تصمیم سازان ضد حقوق بشری در جهان آمریکا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 4 دی 1398 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 553

به "رنجبرزاده: آمریکا رتبه اول دنیا در اقدامات ضد حقوق بشری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنجبرزاده: آمریکا رتبه اول دنیا در اقدامات ضد حقوق بشری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید