عفو 244 زندانی در لرستان

به گزارش مالکوم، رئیس کل دادگستری لرستان گفت: با عفو 244 زندانی در کمیسیون مرکزی ملی و استانی موافقت شده است.

عفو 244 زندانی در لرستان

به گزارش مالکوم به نقل از ایسنا، محمّد رزم چهارشنبه 21 خرداد در جمع مالکوم با تشریح اقدامات دستگاه قضایی استان در شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: 117 زندانی در سطح 18 حوزه قضایی مشمول مرخصی انتها حبسی شدند این در حالیست که چهار ماه مرخصی برای مقابله با کرونا برای آنان اعمال شده بود و با انتها یافتن حبس شان آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری لرستان به عفو و بخشش تعدادی از محکومان جرایم غیرعمد محاکم قضایی استان اشاره نمود و گفت: با عفو 244 زندانی در کمیسیون مرکزی ملی و استانی موافقت شد. همچنین در شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا مرخصی 1789 زندانی تمدید شد.

رزم با تأکید بر این که ورود زندانیان با شرایط خاص و رعایت پُروتکل های بهداشتی همراه است، توضیح داد: ورود زندانیان به زندان، با دریافت تست کرونا و رعایت اصول بهداشتی وزارت بهداشت همراه است.

وی اعلام کرد: 125 نفر از زندانیان استان مشمول آزادی مشروط و 10 زندانی نیز شامل رأی نیمه باز و نظام نیمه آزادی شدند این در حالیست که 25 زندانی نیز مشمول مراقبت الکترونیک هستند.

رئیس کل دادگستری لرستان به عفو و بخشش تعدادی از محکومان محاکم قضایی لرستان تاکید نمود و اضافه نمود: 108 نفر از محکومان اقتصادی دادخواست اعسار دادند؛ 17 زندانی نیز شرایط تخفیف و تبدیل مجازات را داشتند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 986

به "عفو 244 زندانی در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عفو 244 زندانی در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید