فراخوان طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های کشور

به گزارش مالکوم، دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور بر اساس نیازهای پژوهشی نهاد، پژوهشگران را به مشارکت در طرح های پژوهشی سال 1399 فراخواند.

فراخوان طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دومین فراخوان دوسالانه نهاد به منظور حل مسائل پژوهشی کتابخانه های عمومی از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد منتشر شد.

در این فراخوان از شخصیت های حقوقی (دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، انجمن های علمی، شرکت های دانش بنیان و ...) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران دانشگاهی و منفرد) در دامنه های موضوعی و رشته های تخصصی: علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و سیاست گذاری عمومی، علوم اقتصادی و اقتصادی، مدیریت و کارآفرینی، مهندسی (عمران، شهرسازی، تأسیسات، صنایع، رایانه و فناوری اطلاعات)، مطالعات علم و فناوری (علوم محض، تاریخ و فلسفه و سیاست گذاری و ترویج علم و فناوری)، هنر و معماری دعوت شده است پیشنهاده های خود را در انطباق با درخواست نامه های (RFP) اعلام شده تا دهم مهرماه 1399 تنظیم کرده، از طریق سامانه مدیریت طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ارسال کنند.

بنا بر این اطلاعیه، انتشار 12 درخواست نامه این فراخوان در دو مرحله (11 مرداد: هشت درخواست نامه؛ 20 مرداد: چهار درخواست نامه) صورت می گیرد.

همچنین از آن جا که زمان ثبت طرح های پژوهشی در سامانه ملّی سمات و دریافت شناسه رهگیری و انعقاد قرارداد، محدود و تعریف شده است، مهلت ارسال پیشنهاده تمدید نخواهد شد و پنجم آبان، زمان اعلام نتایج داوری پیشنهاده ها خواهد بود.

بنا بر اعلام، کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مجریان طرح های پژوهشی جاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور نمی توانند در این فراخوان شرکت کنند و مشارکت و تداوم همکاری ایشان از طریق (شبکۀ متخصصان کتابخانۀ عمومی) و فراخوان های آینده امید می رود.

متن کامل فراخوان و فایل درخواست نامه ها از طریق سامانه مدیریت طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی https://rpm.iranpl.ir قابل مشاهده و دسترسی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1070

به "فراخوان طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید