مدارس و دانشگاه های تهران یکشنبه تعطیل شد، فعالیت ادارات با حضور یک سوم ظرفیت

به گزارش مالکوم، طبق مصوبه جلسه کمیته اضطرار هوای استان تهران برای روز یکشنبه 25دی ماه 1401 به منظور پیگیری امورات اداری و اجرایی هم وطنان کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی دولتی با حضور یک سوم کارمندان دایر می باشد و مابقی کارمندان دورکار خواهند بود.

مدارس و دانشگاه های تهران یکشنبه تعطیل شد، فعالیت ادارات با حضور یک سوم ظرفیت

قدرت الله شفیقی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران در تشریح این خبر اظهار کرد: با عنایت به برودت سرما و کاهش محسوس دما و ایجاد شرایط اضطراری به منظور مدیریت بهینه مصرف گاز و از طرفی به منظور جلوگیری از افت فشار گاز، ادارات استان تهران با یک سوم ظرفیت در روز یک شنبه فعالیت خواهند کرد.

وی گفت: دستگاههای خدمات رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری از این موضوع مستثنی هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران بیان نمود: کلیه سیستم های گرمایشی (گازی، برقی و گازوئیلی) ادارات دولتی می بایست کاملا خاموش باشد.

شفیقی در مورد فعالیت بانک ها بیان نمود: یک سوم تعداد شعب هربانک بعنوان شعب منتخب دراستان تهران ازساعت 9صبح تا 13 ظهر فعال بوده ونسبت به ارائه خدمات حضوری اقدام می کنند. به همین دلیل اسامی شعب منتخب ازطریق سایت بانکها قابل مشاهده می باشد.

وی در مورد فعالیت مراکز آموزشی گفت: کلاس های کلیه مدارس به صورت غیر حضوری تشکیل می گردد و سایر مراکز آموزشی و دانشگاه ها تعطیل می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران اضافه نمود: امتحانات نهایی پایه دوازدهم مطابق برنامه برگزار می گردد بعلاوه، تصمیم گیری برای برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشجویان و یا تعویق امتحانات در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بعهده روسای دانشگاه ها خواهد بود.

شفیقی در خاتمه خاطر نشان کرد: ضروری است تمامی سیستم های گرمایشی مجتمع های خدماتی از جمله مجتمع های تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی خاموش باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 دی 1401 بروزرسانی: 26 دی 1401 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 2113

به "مدارس و دانشگاه های تهران یکشنبه تعطیل شد، فعالیت ادارات با حضور یک سوم ظرفیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس و دانشگاه های تهران یکشنبه تعطیل شد، فعالیت ادارات با حضور یک سوم ظرفیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید