کسب و کار

اعتصاب کارکنان آمازون در آلمان

تعدادی از کارکنان شرکت آمازون در آلمان به علت نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا و عدم رضایت از شرایط بهداشتی محیط کار خود به دنبال اعتصابی دو روزه هستند.

20 مرداد 1399

50 درصد جمعیت کلانشهرها اجاره نشین هستند

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه اعتقاد کارشناسی ما این است که اگر برای دهک های 4 تا 7 اقدامی در خصوص تامین مسکن انجام نشود، آنها دچار مسائل جدی برای تامین مسکن و پرداخت اجاره بها خواهند شد، گفت: در کلانشهرها نزدیک به 50 درصد جمعیت شهر را اجاره...

18 مرداد 1399

کاهش درآمد شرکت های فناوری با شیوع ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا سبب شد بسیاری از کسب و کارهای حوزه صنعت و فناوری در سراسر دنیا با چالش و کاهش درآمد روبرو شوند. اکنون آنها باید راه حلی برای سازگاری با شرایط جدید بیابند.

13 مرداد 1399

حناچی: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

شهردار تهران در گفتگو با مسئولان شهری استانبول و مسقط گفت: در شرایط شیوع کرونا برای تعطیلی پایتخت شتاب زده تصمیم نگرفتیم

5 تیر 1399

خدمت رسانی زیست بوم نوآوری و فناوری در جهت مقابله با کرونا ادامه دارد

همه گیری ویروس covid-19 همه اقشار جامعه را برآن داشته است تا به نحوی برای مقابله با شیوع آن و گذر از شرایط بحرانی تلاش کنند.

3 تیر 1399

هدایت کسب و کار در شرایط کرونا ویروس جدید

یک کارشناس حوزه صنایع غذایی در یادداشتی با اشاره به ازسرگیری کسب و کارها و فعالیتهای تولیدی در بحران کروناویروس، مواردی را برای بکار بستن مدیران واحدهای تولیدی برای هدایت بهتر کسب و کار خود مطرح کرده است.

2 تیر 1399

درآمد شستا از بورس برای افزایش خدمات سازمان تأمین اجتماعی هزینه می گردد

شریعتمداری گفت: بورسی شدن شستا این امکان را فراهم کرد تا با روش های متنوعی که یکی از آن ها عرضه اولیه سهام در بدو ورود به شستا بود به تأمین اقتصادی نیازها اقدام کنیم .

2 تیر 1399

معروف ترین کلیساهای مسکو که ارزش حداقل یکبار دیدن را دارند!

معروف ترین کلیساهای مسکومسکو یکی از مقاصد پر هوادار در بین گردشگرانی است که قصد سفر به سمت کشور روسیه را دارند. جاذبه های دیدنی این شهر و همچنین تاریخ کهنی که دارا می باشد همگی از جمله دلایلی هستند تا این شهر برای سفر گزینه مناسبی به شمار بیاید. با توجه...

24 خرداد 1399

کرونا فروش جهانی خودرو را 40 درصد کاهش داد

مرکز پیش بینی فراوری خودرو (LMC) که در زمینه تحلیل اخبار و پیش بینی های بازار صنعت خودرو فعالیت می نماید، گفت که میزان فروش جهانی خودرو در ماه گذشته نزدیک به 40 درصد کاهش یافته و به سطحی رسیده است که با عمق بحران اقتصادی همگام بوده است.

19 خرداد 1399

تسهیلاتی که به تولیدات کشاورزی جان می بخشند

خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته از مجموع اعتبارات تملک و تسهیلات پرداختی 1150 شغل دائم و 8900 نفر تثبیت شغل ایجاد شده است.

17 خرداد 1399

دستاوردهای منابع انسانی کروز در سال گذشته

صنایع خودروسازی و قطعه سازی پس از تحریم های آمریکا با مشکل روبرو شدند و بر اساس گزارشی در شهریورماه 1398، اشتغال مستقیم در صنعت قطعه 550 هزار نفر اعلام شد که حدود نیمی از آنها در جریان اتفاقات مربوط به تحریم و عدم پرداخت به موقع مطالبات از سوی خودروسازان،...

4 خرداد 1399

تاریخچه ساخت کشتی کروز چیست؟

کشتی کروز یکی از بهترین وسایل برای سفرهای دریایی و معنای واقعی تفریح در دریا است. کروزها کشتی های لوکس و مجللی هستند که برای مدتی شما را دور از شهر و شلوغی به لذتی وصف نشدنی می رسانند، فوق العاده ترین روزهای زندگی تان را می توانید در این کشتی ها بگذرانید....

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فراوری ماسک 95n در استان اردبیل شروع شد

اردبیل- خبرنگاران-استاندار اردبیل از شروع فراوری ماسک95n توسط فناوران جوان در این استان اطلاع داد.

23 اردیبهشت 1399

چالش های کسب و کار در فضای آنلاین

بنیانگذار یک استارتاپ غذایی توضیحاتی را درباره چالش های کسب و کار در فضای آنلاین ارائه کرد.

20 اردیبهشت 1399

دستگیری 3 هکر میلیاردی با فیشینگ 1400 حساب بانکی!

خبرنگاران/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سه نفر از اعضای یک باند حرفه ای فیشینگ، با سرقت اطلاعات 1400 حساب بانکی به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال در سراسر کشور اطلاع داد.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا لیگ فوتبال روسیه را تعطیل کرد

مسکو - خبرنگاران - فدراسیون فوتبال روسیه گفت از امروز سه شنبه تمامی رقابت های ورزشی تحت نظر این فدراسیون از جمله لیگ فوتبال روسیه به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل می گردد.

16 اردیبهشت 1399

چتر ناامنی بر سر کارمندان بانک

خبرنگاران/آذربایجان شرقی این روزها تشخیص چهره های کارمندان بانک هم مانند دیگر خادمان جبهه سلامت، سخت بوده و در حالیکه کارشناسان مردم را از بیرون رفتن، منع می کنند، کارمندان ماسک به دهان و دستکش به دست بانک مجبور به حضور در محل کارشان هستند، آن ها با...

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شناسایی 1174 مبتلای جدید به کرونا در آلمان

تهران- خبرنگاران- منابع خبری دوشنبه شب گزارش دادند؛ در 24 ساعت گذشته یک هزار و 174 مبتلای دیگر به کرونا در آلمان شناسایی شدند.

6 اردیبهشت 1399

راه اندازی سامانه فروش اینترنتی بلیت در میراث جهانی بیستون

مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون از راه اندازی سامانه فروش اینترنتی بلیت برای نخستین بار در کشور و در جهت شیوع ویروس کرونا در این پایگاه خبر داد.

31 فروردین 1399

برگزاری مراسم کلنگ زنی مجتمع خدمات فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران

مراسم کلنگ زنی مجتمع خدمات فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور اسماعیل قادری فر مدیر کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سه شنبه 13 اسفند ماه برگزار می شود.

31 فروردین 1399
تعداد: (104)