بازسازی ساختمان: بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز

به گزارش مالکوم، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز اطلاع داد.

بازسازی ساختمان: بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، احمد حمزه زاده روز یکشنبه 19 دی ماه 1400 ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به فرسودگی ایجاد شده در طاق های محل قدیمی سرویس بهداشتی و انبارهای سرای میرزا شفیع و احتیاج به بازسازی و احیا، عملیات لازم با طرح و نظارت این اداره کل به همت مالکان تازه و هیئت امنا این سرا در حال انجام است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از زحمات اصناف و هیئت امنا سرای میرزا شفیع، ادامه داد: در حال حاضر سرویس های بهداشتی، دالان های منتهی به آن و بخش های خدماتی در طبقات فوقانی طبق طرح قدیمی و اولیه در حال بازسازی و احیا هستند.

حمزه زاده گفت: اجرای پوشش آجری در این محل تا سرانجام امسال تکمیل خواهد شد و مراحل عملیاتی نظیر اتصال به شبکه فاضلاب عمومی، کف سازی در مراحل بعدی اجرا خواهد شد که این اقدامات سبب استحکام بخشی سایر قسمت های مرتبط با این قسمت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1887

به "بازسازی ساختمان: بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی ساختمان: بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید