بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی منزل: آخرین شرایط بازسازی منطقه ها سیل زده فارس ، ارائه تسهیلات 200 میلیون تومانی برای هر واحد مسکونی

در پی وقوع سیل سال گذشته در جنوب استان فارس بسیاری از منطقه ها آسیب دیده در این راستا، بازسازی منطقه ها سیل زده مدتی است که شروع و تسهیلاتی هم برای بازسازی منازل تخریب دیده در نظر گرفته شده است.

11 اردیبهشت 1401

بازسازی منزل: کوچکترین مسجد دوره ایلخانی کشور در دامغان بازسازی می گردد

مرحله نخست بازسازی مسجد حاج شکرالله دامغان که کوچکترین مسجد دوره ایلخانی است، شروع شد.

29 فروردین 1401

پروژه ساماندهی پوشاک کاخ اختصاصی نیاوران شروع شد

به گفته مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران پروژه سامان دهی و مستندنگاری 1300 قلم از پوشاک کاخ اختصاصی این مجموعه برای نخستین بار آغاز شده است.

25 فروردین 1401

بازسازی منزل: بازسازی آتشکده نگار بردسیر

بازسازی آتشکده شهر نگار شهرستان بردسیر در استان کرمان در دستور کار نهاده شد.

10 اسفند 1400

بازسازی ساختمان: بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز

خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از بازسازی و احیا طاق های فرسوده سرای میرزا شفیع بازار جهانی تبریز اطلاع داد.

4 اسفند 1400

پرنده نجاتگر کی به آشیانه باز می شود؟

بالگرد اورژانس مازندران از اول خرداد ماه سال جاری برای تعمیر به تهران رفت، اما هنوز برنگشته است.

15 بهمن 1400

آمفی تئاتر باستانی کولوسئوم رم میزبان رویدادهای فرهنگی می گردد

آمفی تئاتر باستانی کولوسئوم پس از تکمیل فرآیند بازسازی، میزبان رویدادهای مهم فرهنگی می گردد.

4 بهمن 1400

مقاله: تعمیر و بازسازی لوله کشی ساختمان

اگر متوجه نیاز به تعمیر لوله کشی ساختمان شدید باید در اسرع وقت آن را تعمیر نمایید. چرا که اگر مشکل لوله کشی ساختمان به موقع برطرف نشود، ممکن است لوله ها دجار پوسیدگی شوند. پوسیدگی لوله نیز ممکن است موجب مشکل بدتری همچون نشست یا نم­زدگی ساختمان شود. باید...

12 آبان 1400

شیوه بازگشایی مدارس در مهر

مدیر کل تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از واکسیناسیون معلم ها و دست اندرکاران مدارس تا خاتمه مرداد ماه خبر داد

30 تیر 1400

اضافه شدن 30 هزار تاکسی به ناوگان حمل و نقل عمومی

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عملیات فروش ایران خودرو از نوسازی و عرضه دست کم 30 هزار دستگاه خودروی تاکسی در امسال اطلاع داد.

24 تیر 1400

تخریب دیوار قلعه پرتغالی های هرمز براثر فرسودگی و ترک خوردگی

عباس نوروزی، معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: این قسمت از دیوار در همان منطقه ای واقع شده است که زمین فوتبال در ماه های گذشته چمن شد و درخصوص خطر بالای آن برای افراد و بازیکنان بارها هشدار داده بودیم.

19 تیر 1400

بازدید رزم حسینی از منطقه آزاد و پایانه مرزی بازرگان، گام های اساسی برای روان سازی و تسهیل در تردد و ترانزیت بزرگترین پایانه مرزی کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین روز از سفر به استان آذربایجان غربی از منطقه آزاد و پایانه مرزی بازرگان (شهرستان ماکو) بازدید به عمل آورد.

2 تیر 1400

خبرنگاران خانه تاریخی صنیعی دزفول به اقامتگاه سنتی تبدیل می گردد

دزفول-خبرنگاران-رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دزفول از اتمام بازسازی خانه صنیعی توسط این اداره و تبدیل آن به اقامتگاه سنتی توسط بخش خصوصی طی سال جاری اطلاع داد.

2 اردیبهشت 1400

فاجعه در هند در آستانه میزبانی از پرسپولیس؛ ریزش سقف استادیوم

هند در سالهای اخیر میزبان جام جهانی نوجوانان و بعضی از این بازی ها و اغلب بازی های تیم ملی هند در ورزشگاه محل برگزاری بازی پرسپولیس برگزار شده داده است

14 فروردین 1400

25 درصد ناوگان اورژانس اصفهان قدیمی و درحال بازسازی است

خبرنگاران/اصفهان معاون فنی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان با اشاره به فعالیت 250 آمبولانس در استان، گفت: بیش از 70 درصد آمبولانس های اصفهان به روز است و حدود 25 درصد ناوگان قدیمی و در حال بازسازی است.

12 فروردین 1400

عمارت پیر آباد ایلخچی قم با قدمت 200 ساله، عکس

عمارت پیر آباد ایلخچی با قدمتی بالغ بر 200 سال که احداث آن به اوایل حکومت قاجار میرسد در شهر ایلخچی جنب بخشداری ایلخچی واقع شده است.صاحب این خانه باغ تاریخی آقای یوسف کشتمند فردی بی ریا و بی غل و غش و بسیار مردم دوست و مهمان نواز هست که بدون اخذ هیچ گونه...

8 فروردین 1400

انتقال مخفیانه گنجینه های دیده نشده لوور، عکس

طی عظیم ترین انتقال تاریخ موزه لوور، در 16 ماه گذشته بیش از 100 هزار از گنجینه های هنری این موزه به طور مخفیانه به یک انبار فوق مدرن در شهر لیون در 120 کیلومتری پاریس منتقل شده است.

3 فروردین 1400

رونمایی اپلیکیشن متخصصین کارگشا

مجموعه کارگشا طی یک گردهمایی با متخصصین حوزه صنعت ساختمان در تاریخ 4 دی ماه 1398 از اپلیکیشن مخصوص متخصصین سامانه کارگشا رونمایی کرد. در این رویداد، علاوه بر معرفی اپلیکیشن، سه سخنران ویژه به آنالیز تحولات ساختمان در دوران رکود مالی پرداختند.

27 اسفند 1399

گزارش وزیر خارجه از دستاوردهای سفر به جمهوری آذربایجان

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه با تشریح نتایج سفر خود به باکو تاکید نمود در جریان سفر به روسیه، ارمنستان، گرجستان و ترکیه در زمینه همکاری های شش جانبه و دیگر همکاری های منطقه ای صحبت و رایزنی خواهیم کرد

4 اسفند 1399

فاجعه پلاسکو و وعده هایی که چهارساله شد

امروز چهارمین سالگرد فاجعه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو است و هنوز مغازه های ویران شده کسبه آسیب دیده به آن ها تحویل داده نشده است که البته بر اساس آخرین وعده مسئولان بنیاد مستضعفان اردیبهشت ماه سال آینده کسبه می توانند در مغازه هایشان مستقر شوند....

1 اسفند 1399
تعداد: (39)