مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

به گزارش مالکوم، دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)، موفقیت چشم گیر غیر منتظره ای به دست آورد. قبل از سال 2003 فیلم های با مضمون دزدان دریایی به اسم پروژه های از قبل شکست خورده گیشه دیده می شدند اما از آن موقع به بعد، مجموعه فیلم مجذوب نماینده دزدان دریایی کارائیب محبوبیت بین المللی گسترده خود را ثابت کرد و یک نامزدی اسکار را برای جانی دپ به خاطر بازی در نقش جک اسپارو به ارمغان آورد.

مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

پس از انصراف رت ریز و پاول ورنیک از پروژه در سال 2019، دیزنی، کریگ مازین و تد الیوت را برای نوشتن فیلم نامه انتخاب کرد. در حالی که الیوت روی اولین فیلم دزدان دریایی کار می کرد، مازین، مینی سریال چرنوبیل را برای شبکه HBO نوشت. یواخیم رونینگ هم قرار است کارگردانی قسمت تازه را برعهده بگیرد.

سازندگان درباره جزئیات سکوت نموده اند اما شایعه ها حاکی از آن است که دیزنی خواستار یک داستان زن محور است و هواداران هم دوست دارند که از زمینه و داستان اصلی قبلی فیلم، برای ساخت الهام گرفته گردد. بازگشت شخصیت رد که از یک اسیر به ملکه دزدان دریایی بدل شد، اشاره ای به داستان اولیه مجموعه فیلم دارد و با استقبال روبرو خواهد شد.

انتخاب بازیگران برای این قسمت حدس شده و سؤال عظیم درباره نقش جانی دپ همچنان بی پاسخ است. لذت بردن از فیلم دزدان دریایی بدون جک اسپارو به همان مقدار که استودیوی مارول نقش تونی استارک را به شخص دیگری واگذار کند، غیرمحتمل است. با این حال، طی سال های اخیر، مجذوب نمایندهیت این مجموعه هم همراه با آوازه جانی دپ کاهش یافته است. رسوایی ها و شکست های تحاری و تبلیغاتی این سؤال را به وجود می آورد که آیا بازگشت وی به اسم جک اسپارو از لحاظ اقتصادی برای دیزنی سودمند خواهد بود یا خیر. در مصاحبه اخیر، بروکهایمر در ها را برای بازگشت این بازیگر باز گذاشت. شواهد نشان می دهد که حتی در صورت بازی در فیلم، کاپیتان جک اسپارو نقشی جزئی در این قسمت دارد.

منبع مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1778

به "مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید