نمکی: کرونای ایرانی نداریم

به گزارش مالکوم، سعید نمکی، وزیر بهداشت در واکنش به مشاهده مواردی از کرونای ایرانی در کشور گفت: هنوز جهش داخلی قابل توجه که آن را به عنوان جهش ملی اعلام کنیم نداریم.

نمکی: کرونای ایرانی نداریم

به گزارش مهر؛ سعید نمکی، در حاشیه برنامه واکسیناسیون سالمندان در آسایشگاه کهریزک، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در فضای مجازی عنوان می گردد مواردی از کرونای ایرانی در کشور مشاهده شده است، گفت: هنوز جهش داخلی قابل توجه که آن را به عنوان جهش ملی اعلام کنیم نداریم، اما هر لحظه ممکن است در گوشه ای از کشور دچار جهش جدید ویروس شویم.

وی درباره آخرین وضع بیماری کووید 19 در کشور، اضافه نمود: همکاران ما بر اوضاع به صورت کامل مسلط هستند و تعداد آزمایش ها را افزایش دادیم به طور نمونه در استان خوزستان 12500 آزمایش تشخیص کووید 19 صورت گرفته این در حالی است که قبلاً در کل کشور روزانه 25000 آزمایش تشخیص کووید انجام می شد.

نمکی با بیان اینکه هم اکنون از مرز روزانه 100 هزار آزمایش کووید عبور کردیم، ادامه داد: خانه به خانه به دنبال موارد ابتلاء می گردیم و اگر مردم یاری نمایند و پروتکل ها رعایت گردد، همکاران ما کنترل اوضاع را در دست دارند و نگرانی عمده ای در این حوزه نداریم.

منبع: فرارو
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1472

به "نمکی: کرونای ایرانی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمکی: کرونای ایرانی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید