کشف 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از ترانزیت از مرزهای هوایی

به گزارش مالکوم، تهران (پانا) - فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با بیان اینکه ایمان و باور قلبی نسبت به انجام وظایف، باعث ارتقاء عملکرد کارکنان می گردد گفت کارکنان پرتلاش پلیس فرودگاه های کشور پیروز شدند 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر را در بازه زمانی 6 ماهه نخست امسال کشف نمایند.

کشف 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از ترانزیت از مرزهای هوایی

به گزارش سایت پلیس، سردار حسن مهری با اعلام آمادگی حداکثری پلیس فرودگاه ها در تامین نظم و امنیت حوزه استحفاظی به تشریح فعالیت های 6 ماهه این پلیس در سال 99 پرداخت.

وی اضافه نمود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای هوایی، پلیس فرودگاه توانسته است به افزایش 4 درصدی کشف کالا و ارز به ارزش 700 میلیارد ریال در 6 ماهه اول سال 99 نسبت به سال گذشته دست یابد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در مورد مبارزه با قاچاق موادمخدر در مرزهای هوایی ادامه داد: علیرغم کاهش 55 درصدی مسافر و تعداد پرواز ها در این بازه زمانی به دلیل شرایط خاص ناشی از شیوع کرونا ویروس، همکاران من پیروز به کشف 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از ترانزیت از مرزهای هوایی کشور شدند.

سردار مهری تعداد افراد دستگیر شده در ارتباط با قاچاق کالا را 662 نفر و تعداد افراد دستگیر شده در ارتباط با قاچاق مواد مخدر را 3 هزار و 255 نفر اعلام و توضیح داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده اند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با اشاره به تاثیر گشت های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی اضافه نمود: در این رابطه طی 6 ماهه نخست امسال همکاران من پیروز شده اند 5 هزارو 585 خودروی دارای دستور توقیف در سطح حوزه استحفاظی را کشف کنند.

وی با اشاره به بهره گیری از روش های اطلاعاتی و تجهیزات و امکانات نوین یاری بازرسی گفت: خوشبختانه این پلیس تخصصی در زمینه کشف مواد مخدر، کالا و ارز قاچاق توفیقات بسیار خوبی به واسطه بهره گیری از دانش و اطلاعات روز به دست آورده است.

سردار مهری با توصیه به مسافران خطوط هوایی به خصوص مسافران پروازهای خارجی مبنی بر لزوم رعایت قوانین و مقررات حاکم در جمهوری اسلامی و سایر کشورهای خارجی گفت: در کشور های آسیای شرقی و میانه قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای حمل و نگهداری موادمخدر وضع شده که این قوانین باعث شده بسیاری از هم وطنان ایرانی به خاطر همراه داشتن مقادیر بسیار ناچیزی مواد مخدر یا حتی مقدار اندکی قرص از جمله متادون، ترامادول، و B2 سال ها در زندان این کشورها اسیر باشند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با قدردانی از مجاهدت مدافعان عرصه سلامت و امنیت گفت: عمل به توصیه های بهداشتی و رعایت پروتکل های مرتبط با سلامت برگ برنده همه ما در مقابله کرونا ویروس است لذا از یکایک شهروندان درخواست می کنیم با اجتناب از سفرهای غیرضروری زمینه لازم برای زندگی سالم و به دور از هر گونه بیماری را برای همدیگر فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1159

به "کشف 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از ترانزیت از مرزهای هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 433 کیلوگرم انواع مواد مخدر قبل از ترانزیت از مرزهای هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید