فروش 11 میلیون دلاری بادیگارد همسر هیتمن در اولین آخر هفته اکران

به گزارش مالکوم، با اکران فیلم بادیگارد همسر هیتمن در سینماهای آمریکا، این فیلم پیروز شد تا در اولین آخر هفته اکرانش 11.6 میلیون دلار بفروشد و در جایگاه اول فروش بایستد.

فروش 11 میلیون دلاری بادیگارد همسر هیتمن در اولین آخر هفته اکران

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، بادیگار همسر هیتمن به کارگردانی پاتریک هیوز از لاینزگیت که ادامه ای بر فیلم اکشن کمدی بادیگار هیتمن در سال 2017 است از چهارشنبه در سینما های آمریکا اکرانش را شروع کرد و تا انتها یکشنبه 17 میلیون دلار فروخت.

این فیلم که با بودجه 70 میلیون دلاری ساخته شده و در 3331 سالن سینما به نمایش درآمده نیاز به فروشی خیلی بیشتر دارد تا بتواند هزینه هایش را جبران کند. با توجه به اینکه قسمت نهم سریع و خشمگین از آخر هفته آینده اکران می شود، رسیدن به فروشی قابل توجه برای بادیگار همسر هیتمن سخت به نظر می رسد.

در این فیلم بار دیگر رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون بازی کرده اند و این بار سلما هایک هم به گروه بازیگران افروده شده است. آنتونیو باندراس و مورگان فریمن هم از دیگر بازیگران فیلم هستند. این فیلم از فیلم های نادری است که در دوران کرونا راهی سینما ها شده است.

برمبنای آمار در اولین آخر هفته فیلم 55 درصد بلیت ها را مردان خریدند و از این میان 66 درصد آن ها بالای 25 ساله بودند.

بادیگارد همسر هیتمن برای رسیدن به جایگاه اول گیشه کار سختی پیش رو نداشت و فیلم رقیبش یک مکان ساکت 2 با فروش 9.4 میلیون دلار از نمایش در 3401 سالن سینما، با کاهش 22 درصدی نسبت به هفته پیش در جایگاه دوم فروش قرار گرفت. این فیلم در مجموع 125 میلیون دلار فروخته است و در بازار بین المللی نیز با فروش 15.7 میلیون دلار دیگر مجموع فروشش را به 96.7 میلیون دلار رساند تا در مجموع 221.9 میلیون دلار بلیت فروخته باشد.

پیتر ربیت 2 هم با فروش 6.1 میلیون دلاری از نمایش در 3346 سالن سینما در جایگاه سوم ایستاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: malcom.ir شناسه مطلب: 1620

به "فروش 11 میلیون دلاری بادیگارد همسر هیتمن در اولین آخر هفته اکران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش 11 میلیون دلاری بادیگارد همسر هیتمن در اولین آخر هفته اکران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید