دوچرخه سواری

دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا، حادثه برای رکابزن معلول ایران

رکابزن معلول کشورمان در جریان رقابت های پیست قهرمانی آسیا در مالزی دچار حادثه و راهی بیمارستان شد.

24 دی 1398

دهکده زیبای گیتورن، ونیز هلند

گیتورن (Giethoorn) دهکده ای واقع در بخش هلندی از محدودۀ اویریسیل (Overijssel) می باشد که در محدودۀ شهری استینویکرلند و به فاصلۀ 5 کیلومتری از شهر استینویک (Steenwijk) واقع شده است.

11 دی 1398

دولومیت؛ سرزمینی از رشته کوه های آلپ در ایتالیا

دولومیت بخشی از آلپ است که برای اسکی در زمستان و کوه نوردی، پیاده روی، دوچرخه سواری و ... در تابستان و اواخر بهار مشهور است.

2 دی 1398

ماجرای دلخوری رکابزن خارجی از حرکت عجیب ایرانی ها در تور ایران - آذربایجان

زمین خوردن رکابزن تیم ساپورای مالزی در مرحله پایانی تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با حاشیه هایی همراه بوده و باعث دلخوری این رکابزن از بعضی از دوچرخه سواران ایرانی شده است.

29 آبان 1398

راهنمای سفر به تایلند (پاتایا - چیانگ مای - بانکوک - پوکت)

از چند ماه پیش به اتفاق همسرم تصمیم گرفته بودیم سفری به تایلند داشته باشیم. من همواره ترجیح میدهم برنامه سفر را منطبق بر زمان برگزاری جشن ها و فستیوالها در نظر بگیرم. این بار تصمیم گرفتیم در جشن سونگکران (جشن سال نو تایلندی) یا همان جشن آب که13 الی 15 آپریل...

21 آبان 1398

10 مقصد برتر گردشگری در چین

چین کشوری است که باید حداقل یکبار دید. شگفتی در این سرزمین تمامی ندارد و گوشه و کنارش می تواند همواره یک چیز نو برای دیدن داشته باشد. با خبرنگاران همراه باشید تا با تعدادی از این شگفتی ها آشنا شوید.

6 آبان 1398

هزار جلوه زیبا و بکر ناشناخته

خراسان شمالی 863 هزار نفر جمعیت دارد و از این رقم 175 هزار نفر در مناطق بیابانی زندگی می نمایند. مناطق بکری که شاید خیلی ها آن ها را نشناسند؛ منطقه ای که روزهای بسیار گرم و شب های بسیار سردی دارد.

31 شهریور 1398