سریال و پخش خانگی

کانادا میزبان مبارک و اسطوره های ایرانی شد

پس از اکران های بین المللی فیلم مبارک در کشورهای آسیایی این بار این رئال انیمیشن در قاره های اروپا و آمریکا در حال اکران است.

8 اردیبهشت 1399

پخش بیش از 40 فیلم در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته

بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزیونی در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می شود.

29 دی 1398

Gears of War 4؛ مبارزه به سبک اربابان جنگ

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: یکسری از بازی ها در هر نسل و هر پلتفرمی به الگو تبدیل می شوند. در نسل گذشته این اتفاق برای مجموعه آنچارتد (Uncharted) روی پلی استیشن 3 و چرخ های جنگ (Gears of War) برای ایکس باکس 360 افتاد. بازی هایی که هواداران زیادی کسب کردند و اکنون به...

26 آذر 1398

یک جایزه دیگر برای دانکرک، فصل جوایز تمام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، دیشب انجمن بین المللی مدیران لوکیشن با معرفی برندگان پنجمین دوره جوایز سالانه خود در عمل فصل اهدای مراسم سینمایی آمریکا را به خاتمه رساندند.

18 آذر 1398

بی همگان به دنبال کارگردان، قصه ای 100 قسمتی با داستان ازدواج

پیش تولید سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام بزودی آغاز خواهد شد.

15 آذر 1398

فیلم هایی که محتمل است رکورد انتقام جویان: انتها بازی را بشکنند

خبرنگاران: سروصدای مجموعه فیلم های انتقام جویان: خاتمه بازی گوش فلک را هم کر نموده و جایی نیست که صحبتی از فروش چشمگیر نسخه آخر این مجموعه فیلم ها مطرح نباشد. این فیلم تنها در آمریکای شمالی چیزی حدود 350 میلیون دلار فروش کرد و افتتاحیه جهانی انتقام جویان:...

10 آذر 1398

کدام شهرها بیشترین آسمان خراش را در جهان دارند؟ (قسمت دوم)

آسمان خراش ها به دلیل نوری که ایجاد می نمایند، باعث می شوند آسمان شهر زیباتر دیده گردد. از طرفی وجود آن ها نشان دهنده وجود مقدار زیادی سرمایه و تجارت در شهر است. شهرهایی مانند اُزاکا، شانگهای و تورنتو از جمله این شهرهای هستند.

24 مهر 1398

زارعی: آثار مذهبی را از سطحی نگری دور نگه داریم

مدیرمرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری مطرح نمود: چند آسیب در عرصه فراوری نمایش و فیلم های مذهبی شامل هزینه های زیاد فراوری، بی دقتی در نگارش آثار سطحی و همینطور عدم جذب مناسب مخاطب در این عرصه است.

11 مهر 1398

باکس آفیس؛ دیزنی بزرگترین شکرگزار این هفته شد

باکس آفیس این هفته سینماهای دنیا همان طور که انتظار می رفت تحت تاثیر تعطیلات روز شکرگزاری در خدمت فیلم رالف اینترنت را خراب می نماید نهاده شد که انیمیشن خانوادگی است. پنج روز شلوغ و پربار در باکس آفیس سینماهای دنیا داشتیم که باعث شد سه روز تعطیلی آخر...

30 فروردین 1398

فریب دادن مغز تنها با یک آزمایش

دانشمندان دانشگاه ییل(Yale University) ایالات متحده آمریکا یک آزمایش خطای دید توسعه داده اند که آزمایش مذکور مغز را وادار به باور یک سناریوی شبیه سازی شده می نماید.

4 اسفند 1397