کتاب

مخفی کردن برنامه در آیفون با 4 روش ساده!

چند اپلیکیشن در تلفن همراه آیفون خود دارید که روزانه از آن ها استفاده می کنید؟ در برخی مواقع وجود این اپلیکیشن ها در موبایل، موجب دردسر می گردد. در این شرایط یکی از برترین راهکارها مخفی کردن برنامه در آیفون خواهد بود.

19 آبان 1401

منشا خنجر مرموز فرعون طلایی مصر کجاست؟

ایسنا/ بدنبال آخرین خبرهای بدست رسیده، این پرسش مطرح می گردد که منشا خنجر مرموز فرعون طلایی مصر کجاست؟

4 خرداد 1401

نکاتی در خصوص سفری راحت به همراه معلولین

مسافرت با افراد معلول برخلاف تصور عموم، راحت تر از آن است که تصور می کنید. با چند نکته ساده می توانید سفر راحتی در کنار عزیزان معلول خودتان داشته باشید.

20 اردیبهشت 1401

هجدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر متوسطه نظری برگزار می گردد

خبرنگاران/کردستان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان از برگزاری هجدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه نظری در دو بخش علمی و عملی اطلاع داد.

12 اردیبهشت 1401

بهمن ماه فرهنگی و هنری در مازندران با شکوه برگزار می گردد

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برنامه های فرهنگی و هنری ویژه دهه مبارکه فجر آن اداره کل و ادارات تابعه را اظهار داشت .

20 فروردین 1401

دورهمی جالب آقای کارگردان و مجذوب کننده ترین مجری صداوسیما!

خبرنگاران:عکسی از دورهمی منوچهر هادی کارگردان معروف با خانواده پدرام کریمی منتشر شد.

26 اسفند 1400

ارائه گزارش فعالیت ها و برنامه های علمی پژوهشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

تهران (پانا) - گزارشی از فعالیت ها و برنامه های علمی پژوهشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در مورد درخواست وزیر مبنی بر لزوم انجام رصدهای لازم درباره آسیب های اجتماعی و عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان در دوران کرونا و انجام پژوهش های مرتبط به وسیله پژوهشگاه...

13 اسفند 1400

چرا بعد از تعطیلات احساس افسردگی می کنیم؟

تمام طول سال را برای تعطیلات نوروزی برنامه ریزی می کنیم، احتمالا تمام تور های گردشگری و کنسرت ها را آنالیز می کنیم و با افرادی که گذراندن وقتمان با آن ها لذت بخش است، هماهنگ می شویم. اما چرا با تمام این تدابیر آخر تعطیلات حس می کنیم به همه آنچه که می خواستیم،...

1 بهمن 1400

عکاسی که از زیبایی های پنهان دانه ها و میوه های کوچک عکس برمی دارد

دانه های میوه ها اصولا چیزهایی نیستند که روی آنها خیلی توجه کنیم. آنها را خیلی زود دور می اندازیم و اگر رشته تحصیلی یا زمینه کاری در خصوص گیاهان و باغبانی نباشد، بعید است نگاه دومی به آنها بیندازد.

28 آذر 1400

سرانه مصرف شیر چه اندازه است؟

تهران (پانا) - سرانه مصرف شیر افراد 15 ساله و بیش تر در هفته در سال 1399، به طور میانه 98 .2 لیوان برآورد شده که استان اردبیل با 63.3 لیوان در هفته بیشترین سرانه مصرف شیر را در بین استان های کشور داراست.

1 آذر 1400

مقاله: زندگی زیباست از قاب سیمای کرمان

به گزارش خبرنگاران کرمان؛ معرفی گرافیکی کتاب های مفید برای خانواده ها، گنجینه، آشپزی و بخش های هنری با محور آموزش غذاها، شیرینی ها و هنرهای مورد علاقه و درخواست مخاطبان به ویژه بانوان، بحث کارشناسی با موضوعات مختلف مرتبط با خانواده ها، آموزش صنایع...

24 آبان 1400

برگزاری نخستین جلسه شورای مدیران معاونت امور فرهنگی با حضور یاسر احمدوند

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه از زحمات علیرضا صدرالدینی، مدیرسابق دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی در طول مدت مدیریت قدردانی شد.

23 آبان 1400

نقش جانوران در محیط زیست

افزون بر حیواناتی چون شتر و اسب که برای مسافرکشی و باربری در دنیای آن روز ضرورت داشت، نگهداری کبوتر هم از مواردی است که در سیره معصومان علیهم السلام علیهم السلام به چشم می خورد.

14 آبان 1400

اعلام نامزدهای نهایی جایزه کتاب ملی آمریکا در پنج بخش

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورکر، بیست و پنج اثر به فهرست نهایی نامزدهای جایزه معتبر کتاب ملی آمریکا در پنج بخش راه یافتند راه یافتند. گروهی از نویسندگان باتجربه و جوان در میان نامزدهای نهایی جایزه کتاب ملی آمریکا حضور دارند.

30 مهر 1400

خشکى پوست و خارش زمستانى

بسیارى از کتاب هاى زیبایى پوست و مجله هاى پر زرق و برق توصیه مى نمایند که روزانه حداقل هفت تا هشت لیوان آب مصرف کنید تا پوست تان بتواند آب خود را حفظ کند. این را باور نکنید. کنت فلدر استاد و رئیس بخش پوست دانشگاه تگزاس مى گوید: اگر کاملا آب بدن خود را...

28 مهر 1400

عملکرد مطلوب جهاددانشگاهی زنجان در اجرای طرح ملی مشاغل خانگی

خبرنگاران/زنجان مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: عملکرد جهاددانشگاهی استان زنجان در اجرای طرح ملی مشاغل خانگی مطلوب است.

7 مهر 1400

مجموعه شعر لُری تَشبریق به بازار آمد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در ایلام، نشر زانامجموعه شعر تَشبریق سروده ی: جعفر فیلی شاعر دره شهری، را در 76 صفحه و به قیمت 20 هزار تومان منتشر کرده است.

2 مهر 1400

آخرین اثر استاد علی صفایی حائری رونمایی شد

خبرنگاران/قم آخرین اثر استاد صفایی حائری ملقب به میم صاد در قم رونمایی شد.

23 شهریور 1400

قطارهای 5 ستاره ایران؛ قطار زندگی، تنها رستوران دو طبقه ریلی با منویی متفاوت، جزئیات قطار لوکس ایران؛ از خدمات رفاهی تا قیمت سه کلاس بلیت

قطار زندگی اولین قطار پنج ستاره کشور است که از اوایل سال 1394 وارد ناوگان ریلی شده و تا کنون به فعالیت ادامه داده است. این قطار مجلل تنها قطار ناوگان ریلی است که دارای رستوران دو طبقه بوده و مسافران می توانند انواع غذاهای ایرانی را در آن میل نمایند.

18 مرداد 1400

تبریزی ها یونجه خوردند اما مقاومت کردند

در نخستین روزهای تیرماه سال 1287 شمسی ایرانی ها خبرهای حیرت آوری شنیدند و دانستند که تبریز ننشسته است و نترسیده است و برخاسته است و جلوی استبداد به قیمت جان، مقاومت می کند؛ آن سال، تبریز حکایتی شنیدنی داشت برای تاریخ!

31 تیر 1400
تعداد: (73)